Доставка їжі від Tarantino Family

Ні для кого не секрет, що в суєті роботи і домашніх турбот не завжди встигаєш приготувати вечерю для родини або несподівано повинні приїхати гості. Якраз для таких спонтанних випадків є доставка їжі додому на будь-який смак від Tarantino Family: страви грузинської, грецької, американської, української, італійської та японської кухні, а весь перелік мережі ресторанів можна подивитися тут https://www.tarantino-family.com/delivery/. Зробивши лише кілька кліків на своєму комп’ютері, планшеті або телефоні, ви отримаєте повний спектр послуг, які обов’язково порадує як вас, ваших гостей і навіть ваш гаманець.

“Murakami”

Для любителів японської кухні Tarantino Family пропонує скуштувати різноманітні суші, роли, місо супи та інші відомі страви. Повне меню тут www.tarantino-family.com/delivery/murakami. Доставка від мережі ресторанів “Murakami” має свої переваги:

  • Цілодобова робота кур’єра – навіть серед ночі ви можете поласувати найніжнішим сетом “Філадельфія” або локшиною Удон з телятиною;
  • Замовити можна від 150 грн;
  • Замовлення доставляють по всьому Києву безкоштовно.

В “Murakami”, крім звичайного меню, є бізнес ланчі та дитяче меню, що не може не радувати клієнтів ресторану.

суши

“Папа Джон”

Мабуть, немає жодної людини хто не чув про заклад “Папа Джон” і не мріяв спробувати хоч шматочок цієї неймовірної піци. Правда, після одного шматочка піде другий, третій та й вся піца цілком.

пицца

Піцерія пропонує своїм клієнтам кілька видів піц, для ознайомлення з меню натисніть тут www.tarantino-family.com/delivery/papa-dzhon. Фішками “Папа Джон” можна назвати розміри замовленої піци – від маленької в 330 г до мега великої, вага якої становить 1280 г! Ну і безсумнівно – смак тіста і начинки.

Також, як і в Murakami, мережа ресторанів “Папа Джон” здійснює цілодобову і безкоштовну доставку по всьому Києву, із замовленням мінімум 150 грн.

До речі, піцерія “Папа Джон” всім клієнтам надає цікаву акцію: з понеділка по четвер кожна друга піца йде зі знижкою 50%, а кожна третя – в подарунок.

Tarantino Family – це по праву найкраща “сім’я” з мереж ресторанів. Завжди приємна атмосфера для відвідувачів; ввічливий персонал, як в службі доставки, так і у всіх закладах; страви української та зарубіжної кухні, яка сподобається всім; прийнятна ціна – все це створено людьми і для людей.

Comments

.,.,.,.