Як зробити ваші ніжки красивими та гладенькими

Хоч на календарі і осінь, проте  пляжний оксамитовий сезон продовжується. Тому, про ваші ніжки слід подбати вже сьогодні. В косметології існує чимало способів видалення волосся, однак найнадійнішим та якісним є лазерна епіляція.

Чому варто проводити епіляцію ніг за допомогою лазера

Лазерна епіляція ніг є досить великою ділянкою, яка включає в себе стегна, коліна, гомілки, пальці та стопи. Лазерна епіляція стегон проводиться в центрі LaserVille, який за допомогою новітньої технології  MOTUS AX видаляє волосся безболісно та надійно.

Якісного результату апарат досягає завдяки вбудованому сапфіровому накінечнику, який може охолоджуватися до 15 градусів. Технологія робить процедуру приємною за відчуттями.

епіляція

Беззаперечною перевагою лазерної епіляції є те, що вона підходить абсолютно для всіх типів шкіри та кольору волосся. Окрім цього, енергію лазера спрямовують безпосередньо на ділянку шкіру, де знаходиться небажане волосся. Завдяки цьому на шкірі не залишається жодних почервонінь та опіків. Також епіляцію ніг можна проводити в будь-який час, оскільки сонце не є перешкодою для краси ваших ніжок.

Переваги лазерної епіляції стегон

Основним плюсом є те, що декілька сеансів лазерної епіляції дозволять вам надовго забути про рослинність на стегнах і дозволять зробити їх привабливими. Інші методи епіляції також є досить ефективними, однак недовготривалими.

Зокрема, якщо ви голите ноги бритвою, вам доведеться повторювати процедуру практично через день. Під час використання крему ви можете отримати в якості бонусів сильні алергічні реакції. Натомість лазерна епіляція з кожним роком здобуває все більше прихильників.

Лазерна епіляція стегон є абсолютно безболісною. Не останнім позитивним моментом є те, що ваша шкіра та внутрішні органи не зазнають жодних ушкоджень, адже лазер має високоточну дію і впливає лише на волосяну цибулину.

Однак, щоб процедура принесла бажаний ефект її слід довіряти лише професіоналам, які працюють в медичному центрі LaserVille. Фахівці за допомогою високотехнологічного обладнання позбавлять вас проблем з зайвим волоссям і дозволять зустріти оксамитовий пляжний сезон на морському узбережжі з красивими та гладенькими ніжками.

Comments

.,.,.,.