Доставка піци Папа Джон в Києві: акції, ціна і піца в подарунок

Ресторани TARANTINO family – один з найбільших сімей закладів харчування в Україні. У нього входить величезна кількість ресторанів і брендів по всій країні. Серед цього величезного розмаїття кожен зможе знайти щось для себе: піцу, суші, вишукану італійську кухню і багато іншого. Найважливіше, що ви можете поїсти не тільки в ресторанах, але й замовити доставку їжі додому.

Про це говорять навіть програми лояльності, які в TARANTINO family діляться на два види: для тих, хто ходить саме в ресторани TARANTINO family Restaurant – туди входять Муракамі, Рукола, Тарантіно, Синдикат, Хмелі-сунелі, Баклажан, і для тих людей, які вважають за краще замовляти доставку і їсти вдома, туди входять – Муракамі, Рукола, Тарантіно, Синдикат, Папа Джон, Хачапурі і Вино, Черрі, Таверна, Компот, Спеццо, Баклажан, Хмелі-Сунелі, Коя, Маркет Плаза.

Доставка піци Папа Джон в Києві

Доставка піци для Києва це вже зовсім не новина. Є безліч закладів, де можна замовити це блюдо. Але Папа Джон виділяється з них, варто відзначити, що це одна з найстаріших мереж Києва, яка спеціалізується на піці, а значить вони пройшли перевірку часом.

Крім цього, звичайно ж, різноманітність різних видів піци радує око навіть самим розпещеним любителям цієї страви. Одні з найпопулярніших піц в ресторані: піца Нісуаз, піца Баварська, піца Барбекю. Але це далеко не весь вибір, який постане перед вами. Всього є понад 25 варіантів піци, ви можете вибрати один з них, або ж кілька відразу. Звичайно ж, майже для кожної піци ви можете вибрати потрібний вам розмір. Крім цього в асортименті ви можете знайти безалкогольні та алкогольні напої, а також десерти на будь-який смак.

Важливим бонусом для всіх любителів піци буде те, що Папа Джон доставляє своє фірмове блюдо абсолютно безкоштовно і не тільки по Києву, але і за місто.

І якщо ж ви вирішите вибрати кілька, то станете учасником акції “Друга піца -50% або третя в подарунок з доставкою Папа Джон”. Сама назва вже пояснює всю суть акції. Якщо ви купуєте одну середню піцу, то друга такого ж розміру обійдеться вам лише в 50% її повної вартості, а якщо ви вирішите взяти відразу 3 піци для великої компанії, то третя середня обійдеться вам лише в 5 грн.

Важливо додати, що акція Піца в подарунок не підсумовується з будь-якими іншими акціями та це замовлення не можна буде оплатити бонусами, як і отримати їх при замовленні.

Comments

.,.,.,.