Чому стартапи необхідні місту або як мешканець Києва потрапив до ТОП- 10 кращих студентів світу

У сучасному житті без стартапів не обійтися. Тим паче, що на цьому можна заробити непогані гроші у будь якому віці. Тож які стартапи популярними та як киянин став відомим на весь світ, читайте в нашому матеріалі на kyiv-trend.

Стартап робот розміновувач

Вихованець відділення технічних наук столичного МАН, учень НТУУ «КПІ імені Ігоря Сікорського» Ігор Клименко пройшов у фінал Всесвітньої премії для студентів Global Student Prize. Також він потрапив у десятку учнів світу, які мають отримати на приз у 100 000 доларів, завдяки своєю винаходу створенню робота розміновувача.

В 2014 му році, коли в Україні почалися бойові дії, Ігор вчився у 5-му класі. Саме тоді хлопець, як справжній патріот, зрозумів, що треба допомогти країні. Винахідник став розробляти роботів для розмінування.

Разом з працівниками Фізико-математичного факультету КПІ ім. І,Сікорського винахідник розробив квадрокоптер-міношукач Quadcopter Mines Detector. Хлопець навчається у НТУУ «КПІ», на спеціальності «комп’ютерна інженерія».

До речі, Ігор за нього вже отримав різні міжнародні нагороди. Зокрема, винахід отримав золоту медаль у молодшій категорії на Малайзійській технологічній виставці (MTE) 2022. Винахідник зізнається, що головна мета його стартапу була допомогти нашій країні.

До речі, розроблений квадрокоптер-міношукач, прекрасно розміщується у звичайному наплічнику. Саме ця перевага дозволяє знайти вибухонебезпечні об’єкти на поверхні та під землею. Головна перевага, що завдяки цьому винаходу, люди майже не приймають участі в цих пошуках.

До речі, киянин Ігор вже має два готові прототипи свого робота-розміновувача. У хлопця в планах почати масове виробництво його винаходів. Винахідник отримав офіційні патенти на винахід.

Нагадаємо, що хлопець навесні 2022 року отримав срібну медаль на 48-й Женевській міжнародній виставці винаходів. Після цього влітку 2022 року мер міста Віталій Кличко до нагородив Ігоря премію за наукові досягнення. Тож за наукою майбутнє.

Чому стартапи необхідні місту

За даними експертів, українські стартапи можуть зацікавити європейських інвесторів. В столиці дуже багато талановитої молоді та винахідників, які розробили та створюють сучасні винаходи.

До речі, голова столиці В. Кличко ще в 2021 році заявив, що столиця шукає стартапи, орієнтовані на розвиток міста. Для цього спеціальний фонд підтримки інновацій Social Investment Fund. Його запровадили на місцевому рівні До речі, учсники мали змогу отримати за свої стартапи грошову винагороду. Найголовніша мета цих проектів благоустрій та розвиток Києва. Найкращі команди можуть отримати та грошову винагороду. Нагадаємо, що в минулому році мешканці столиці приймали участь у стартапах, які будуть приносити користь та інновації у різних сферах. Зокрема, у екології, розумного споживання, мобільності у населеному пункті та прозорості влади.

До речі, кияни можуть не обмежуватися тільки столицею. Адже всі можливості вийти на міжнародні ринки.

Проте вихід на закордонні ринки багато в чому залежить від ніші. В майбутньому, через бойові дії в Києві та інших країнах.

Тож Київ завдяки сучасним стартапам буде відомий у всьому світі та отримає

Перед тим, як процес підготовки створення стартапа треба розуміти процес.

Для цього, в першу чергу, треба мати розуміння мети інвестицій та визначення їхньої кількості.

Далі треба презентувати компанію. Тобто просувати ідею, яка має зацікавити інвесторів. Через війну, про Україну, особливо про Київ, дізнався почали говорити у всього світі. Тому для просування стартапу важливий етап комунікація з інвесторами.

Comments

.,.,.,.