CASERS: школа відкритих інновацій

В столиці є багато платформ та прикладів, де можна знайти роботу та досвід в сфері інновацій. Якщо ви шукаєте інноваційні шляхи, то в цьому допоможе CASERS. Що це за проект і чим він буде корисний киянам, читайте в матеріалі на kyiv-trend.

Головна кейс-спільнота України

Вона знаходиться прямо в Києві. Це платформа та школа відкритих інновацій, яка допомагає компаніям проводити конкурси з вирішення кейсів, а всім охочим допомагає знаходити завдання у різних сферах. Крім того, тут можна отримувати практичний досвід та цікаві зв’язки.  Ця платформа об’єднує бізнес, систему освіти, для того, щоб з’явилася екосистема для практичного навчання. Завдяки цьому зменшується відставання системи освіти від потреб ринку праці.

Це дозволяє  всім охочим отримати практичний досвід, виконавши  завдання і знайти роботу або стажування. Для компаній такий підхід  допоможе швидко відібрати кращих кандидатів на роботу. Також інноваційна платформа заручилася підтримкою

МОН України. Також школа відкритих інновацій проводить всеукраїнське дослідження якості практичної освіти. До речі, багато її учнів перемогли у конкурсі ІТ-проектів за напрямком «Освіта».  В них можуть прийняти участь –  учні, викладачі, фахівці, стартапери, креативні агенції, і так далі.

Чому зараз столиці потрібні інноваційні школи  та навчальні заклади

В сучасному світі дуже необхідні інноваційні заклади освіти. Це є  важливим  для процесу становлення освіти в цілому. Як показує досвід, більшість навчальних закладів  столиці зараз використовують найпрогресивніші  освітні моделі. Саме це визначає підхід до  рівня інновацій у школах та інших навчальних закладах.

В сучасній освіті в столиці йде наголос на технологічні інновації. Зокрема на комп’ютерні технології. В столиці є  інноваційні хаби, стартап центри, школи, які допомагають побудувати майбутнє молодим,  креативним та розумним людям. Саме завдяки навчанню та роботі у таких навчальних закладах, фахівці  можуть подивитись на будь –яку існуючу проблему під іншим кутом та запропонувати інноваційне рішення.

До речі,  саме завдяки CASERS та інших сучасних платформ, можна знайти всі сучасні інновації для громад.  Адже саме у час в умовах пандемії та з розвитком технологій, а зокрема, завдяки  інтернету та соцмережам можна працювати та вчитися віддалено. Кожен кейс- це новий досвід, виклик та можливість. Такі кейси допомагають розв’язати проблеми найму студентів та всіх, хто шукає роботу. Адже вони допомагають роботодавцям знайти справжніх фахівців. Адже кожен кейс дає можливість обрати кращих з найкращих.

Не слід забувати і про методичні інновації, які  використовують у школах інновацій. Зокрема, це інновації в галузі викладання та навчання. Наприклад, завдяки кейсам CASERS, можна отримати практичні знання та підвищиш професійні навички. Крім того, це допомагає сформувати досвід та додає впевненості у майбутній кар’єрі.

На CASERS зареєстровано понад 1000 викладачів. Вони користуються цима кейсами в навчальних програмах, щоб:

  • підвищити якість практичної освіти,
  • підвищити мотивацію навчатися
  • перевірити розуміння теми,
  •  додати практику у навчання
  •  підлаштувати  навчальні програми під ринок праці.

Зокрема з CASERS співпрацює багато столичних навчальних закладів. Серед них університет Крок, Київський національний лінгвістичний університет (КНЛУ), Київський національний університет імені Тараса Шевченка (КНУ), Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана та інші.

Адже саме саме школа інновацій та платформа CASERS  об’єднуємо молодих фахівців. Саме представники бізнесу та держсектору  можуть проводити кейс-чемпіонати для всіх охочих.

Comments

.,.,.,.