Навіщо потрібні щічні трубки для брекетів і де їх купити в Києві?

 

Брекети використовують для корекції неправильного прикусу та вирівнювання зубів. При цьому правильно буде називати їх брекет-системою, оскільки це складна ортодонтична конструкція, що складається з декількох елементів, з’єднаних між собою металевою дугою.

Один з найважливіших елементів такої системи — щічні трубки. У цій статті ми розповімо, що це таке та де їх купити в Києві.

З чого складається щічна трубка?

Щічні трубки — це обов’язковий компонент брекет-системи, яка без нього не функціонує. По суті, щічні трубки — це замки, встановлені та зафіксовані на бічних зубах для забезпечення власникові брекетів максимального комфорту в процесі використання.

Важливо! Щічні трубки, незалежно від того з якого матеріалу виготовлена ​​брекет-система, завжди роблять з металу та встановлюють окремо від решти конструкції. Причина — метал ідеально підходить для закріплення цього елемента на зубах.

До відома, на різних типах зубів трубки фіксуються по-різному. Так, на натуральних, замок встановлюють на жувальні зуби, а на штучних, трубки кріплять спеціальними кільцями, що гарантують їх якісну фіксацію.

Щічні трубки також обладнані гачками, на яких монтується гумова тяга або міжщелепна еластика, необхідна для правильного змикання зубів.

Навіщо потрібні щічні трубки?

Щічні трубки, як невіддільна частина брекет-системи, прискорюють лікування зубів, а також збільшують тривалість експлуатаційного терміну всієї ортодонтичної конструкції.

Основна функція щічних трубок — утримання дуги та губного бампера, що йде вздовж нижнього ряду зубів. Що стосується дуги, то вона безпосередньо проходить через трубки та закінчується за останньою з них.

Корекція зубів — справа не одного дня, на це потрібно рік, два, а то і кілька років. Відповідно, брекет-система, в тому числі й щічні трубки, вимагають спеціального догляду.

Як доглядати за брекет-системою, щоб вона прослужила довше?

  • чистіть конструкцію ортодонтичною щіткою, після кожного прийняття їжі;

  • полощіть рот водою кілька разів на день;

  • стежте за положенням брекетів під час чищення, щоб не допустити зсуву.

Якщо ж брекет система зрушила з місця хоча б трохи, не намагайтеся повернути її назад самостійно, а зверніться за допомогою до фахівця. Крім того, щомісяця відвідуйте стоматолога для огляду стану зубів і брекет системи.

Де купити щічні трубки для брекет-системи?

Кращий магазин ортодонтических товарів в Києві — Ortho Smile orthosmiles.com.ua  пропонує широкий вибір товарів: брекет системи та компоненти для брекетів — щічні трубки, дуги, гачки, а також стоматологічні інструменти та еластичні вироби за прийнятними цінами та можливістю кваліфікованої консультації.

Comments

.,.,.,.