Як обрати басейн для дому?

Маючи приватний будинок, кожен може собі дозволити придбати та встановити басейн. При цьому не важливо який він буде – надувний маленький для малят чи великий каркасний або пластиковий для великої родини. Тим паче, що асортимент басейнів величезний і обрати його можна розраховуючи виключно на свій бюджет. В цій статті ми розповімо як обрати це предмет враховуючи не лише цінову категорію, чому варто замовити басейн тут bioton-plast.com ua та як це зробити в Києві.

Різновиди

Як тільки ви відкриєте інтернет-магазин чи відвідаєте магазин, у якому є басейни, одразу ж можна “розгубитися” від різноманіття цього товару. В першу чергу, варто розібратися, які бувають басейни та чим вони відрізняються:

  • надувні – відрізняються не високою вартістю, компактністю, простотою у використанні, догляді та зберіганні. Вони бувають й достатньо великих розмірів, так і маленьких, які розраховані для найменших користувачів;

  • стаціонарні – досить не дешевий варіант, проте довговічний. На жаль для дачі стаціонарні басейни не надто підходять, адже вони досить великі в габаритах. Сама чаша часто виготовляється з бетону, але можна зустріти й пластикові варіанти, які, до речі, не такі дорогі, а якість не гірша;

  • каркасні – популярний варіант, який складається зі спеціально обробленої ПВХ-тканини натягнутої на каркас. Такі басейни ідеально підходять для великої родини, адже вони достатньо місткі. Також, їх легко переміщати по території й вони “не вибагливі” у догляді.

Звичайно, якщо ви обираєте каркасний чи надувний варіант, то потрібно знати, що перед встановленням такого басейну необхідно обов’язково покласти підстилку. Це може бути лінолеум, цупка плівка з поліпропілену чи утеплена плівка.

Как выбрать бассейн для дома

Басейн з пластику

Пластикові басейни – це не лише не дорогий варіант (на відміну від бетонного), але й довговічний та цілком безпечний. 

Матеріал, з якого виготовляють такі басейни, достатньо цупкий, не псується від сонячний променів та хімічних речовин. Також, поліпропілен (пластик) має такі властивості:

  • відштовхує воду та не псується від неї (гідрофобність);

  • бактерицидність;

  • не накопичує водорості;

  • відсутність осаду;

  • стійкий до перепаду температури.

Якщо ви все ж вирішите купувати саме такий басейн, тоді варто звернутися до виробника “Біотон Пласт”. Це українська компанія, яка виготовляє басейни не лише для плавання, а й для гідромасажні, для раків й риб, різноманітні ємності, купелі та багато іншого.

Для киян й не тільки є можливість замовити товар з доставкою по всій Україні з оплатою після отримання.

бассейн для дома

 

Comments

.,.,.,.