Запобігання ускладнень від кору, краснухи та паротиту: як допомогти дитині?

Медицина не стоїть на місці і з кожним днем ​​відбувається все більше відкриттів в різних її сферах. На жаль, все ще існують хвороби, які не так легко вилікувати, але завдяки сучасним технологіям, новим знанням і умам – перемог все ж більше. Більше можна прочитати тут https://zdravo-kids.info. Сьогодні ми поговоримо про наслідки інфекційних захворювань, які часто зустрічаються у малюків: кір, краснуха і паротит (свинка).

Що це за хвороби?

Перший захист від інфекційних хвороб виникає ще з утроби, під час розвитку. Далі, імунітет самостійно виробляє необхідні антитіла для боротьби з вірусами і бактеріями. Про наслідки інших інфекційних хворобах багато інформації тут https: //zdravo-kids.info/detskie-infek … ri-u-de …

Але є ряд хвороб, які вимагають додаткової “допомоги”. Серед них кір, краснуха і паротит, який в народі називають свинка.

Кір – це захворювання, яке характеризується яскравою висипом, високою температурою тіла, уражаються слизові малюка і дихальні шляхи. Кілька сотень років цієї вірусної хвороби дійсно побоюються, адже невідомо, як дитина або навіть дорослий зможе її перенести.

Краснуха – заразна хвороба, яка супроводжується високою температурою і висипом. Часто, її переносять легко і діти, і дорослі, але як будь-яке інфекційне захворювання, краснуха може нести за собою небезпеку, особливо у вагітних жінок на ранніх термінах.

Паротит або свинка – не менше небезпечне інфекційне захворювання. В основному, викликає набрякання слинної залози біля вух.

вакцина от кпк

Наслідки

Багато батьків не усвідомлюють небезпеки цих хвороб і відносяться щось легковажно слухаючи педіатра або сімейного лікаря.

Сучасні, доказові лікарі розповідають всім про страшні наслідки перенесення кору, краснухи або паротиту в будь-якому віці. Так, для деяких, жорсткі висловлювання, свідчення МОЗ, ВООЗ та реальні приклади наслідків можуть здатися страшними, а хтось зовсім не повірить.

Менінгіт, панкреатит, вроджені хвороби, проблеми з розвитком, пневмонія та інші, малоприємні наслідки можуть залишити значний “відбиток” на здоров’я дитячого та дорослого організму.

корь

Як і чим допомогти дитині в Києві?

Відповідь на це питання дуже проста – вакцинація.

У будь-якій державній або приватній клініці столиці (та й в будь-якій точці країни) є щеплення, які сприяють додаткового захисту дитячого організму до можливої ​​інфекції.

Навіть якщо ви або ваша дитина захворіє на кір, краснуху чи паротит, але при цьому необхідна вакцинальна захист буде отримана – перенесення хвороби і тим більше наслідки знижені до мінімального мінімуму.

Comments