Як знайти кошти для власного стартапу: Startup Network

Розпочати власну справу складно? Насправді з розвитком інформаційних технологій стає зрозуміло, що це швидше міф, а ніж правда. Так працювати над своїм проєктом та розвивати його важливо і з цим зазвичай менше проблем, в порівнянні з відсутністю фінансування, розповідає “Kyiv-trend.in.ua”.

Що таке Startup Network?

Startup Network – це інвестиційний проєкт, що допомагає підприємцям знайти інвестора для свого стартапу та отримати допомогу професійних консультантів.

Засновником платформи інвестицій є киянин Олександр Сорока, який здобув професійну бізнес освіту у Гарварді та Оксфорді та є Членом Правління Української асоціації Венчурного Бізнесу. 

У 2007 році Олександр Сорока зрозумів для себе важливий фак, що під час кризи і паніки бізнес у земельній сфері та нерухомості просто зупинились, а діяльність молодих перспективних стартапів активно зростала. Тоді він і вирішив створити платформу, яка спростить пошук для підприємців та інвесторів.  

стартап

Як знайти інвестора для свого стартапу?

Якщо ви підприємець, який має ідею для розвитку свого бізнесу, бажаєте продати вже існуючий, то платформа Startup Network безпечна у використанні та пошуку інвестора. 

Для участі необхідно залишити заявку на пошук інвестора після реєстрації особистого кабінету. В заявці заповнюєте анкету, додаєте презентацію та інші медіа-матеріали. Далі очікуєте на підтвердження від модератора. Потім ваш проєкт буде розміщений на сайті та надісланий на розгляд інвесторам. Також можна оформити заявку і на надання кредиту на створення власного бізнесу.

Наступним кроком э участь у Битві стартапів – це відкриті заходи, які проводить Startup Network для підприємців та інвесторів. Спочатку проводяться дискусії з експертами, які передають свій досвід, повідомляють тенденції у світі бізнесу тощо. Потім всі учасники битви мають представити інвесторам та експертам презентації свого стартапу. Переможця обирає журі.

Платформа зручна у користуванні і має багато позитивних відгуків від столичних бізнесменів: Данила Тонкопія (засновника “Delfast”), Андрій Булавінов ( один із засновників “Mymobstr”) тощо. 

Як бачимо актуальність стартапів не покидає світовий та український бізнес вже 13 років і кожен може скористатися можливістю створення власного бізнесу маючи креативну ідею та постійне бажання навчатися у сфері бізнесу і підприємницької діяльності.

Comments

.,.,.,.