IT-школа для майбутніх студентів та дітей: цікавий стартап для киян

Щороку зростає потреба у нових IT-фахівцях. Правда навчальні заклади  випускають недостатньо фахівців. Крім того, не всі випускники, які отримують освіту,  залишається у професії. При цьому з кожним роком все більше людей хочуть познайомитися ближче зі сферою ІТ. Тож чому IT-школа для дітей – це цікавий стартап для мешканців столиці, читайте в матеріалі на kyiv-trend.

IT-школа крок у майбутнє

В Києві дуже популярна ідея  для стартапу  це IT-школи для підростаючого покоління.  Наприклад, в столиці є школи IT-, які дають шанс створити власний стартап-проект. Це дуже актуально у сучасному світі.

Зокрема головні напрямки це  IT  та розвиток soft skills. Саме тау учні можуть отримають необхідний старт для кар’єри в IT. Зокрема знання та навички.

В школі  учні можуть створювати  IT-проєкти та робити опис власних стартапів.

До речі, IT  навчання буде корисним для дітей, які проводять час у комп’ютерах та  гаджетах, мріють пов’язати життя з IT чи стати блогером.

В школі діти зроблять  проекти, зможуть навчиться  командній роботі, знайти  нових друзів.

Дуже популярні напрямки- програмування та комп’ютерний дизайн. Слід враховувати в стартапі на що розрахована нова школа.  На роботу як зі школярами, у яких немає ніяких знань, так і на тих, хто хотів би поглибити навички, відпрацювати їх на проекта

Тож в столиці можна відкрити IT школу, яка буде готувати фахівців та заробляти на цьому кошти.

Куди піти вчитися у Києві

В Києві є багато різних закладів, де можна отримати IT – освіту. Наприклад, є компанії де є можливість не тільки отримати освіту,  а й працевлаштуватися. Тож можна взяти цю ідею для прикладу майбутнього стартапу. Наприклад, є в столиці є  компанія – найбільший IT-роботодавець в країні.  А є компанії, які  пропонують власні програми для студентів старших курсів та початківців. Студенти без проблем можуть  отримувати додаткові  знання та диплом про закінчення IT-школи  чи курсів.

Одна з головних переваг  таких  компаній – навчання IT та  співпраця з  різними провідними вузами столиці та країни.

IT-школи пропонують  від азів  IT до професійних курсів, де  можна отримати знання в  Java, Mobiledevelopment,  PHP, Python та інших програмах.  Повний перелік програмування для викладання учням  можна обирати самостійно. Курси можна відкрити і у онлайн форматі. Адже це досить популярний напрямок.

Дуже цікавою буде ідея школа для програмування для дітей 8 – 14 років. Адже зараз дуже багато  підлітків цікавиться ІТ – технологіями та проводять багато часу за гаджетами. А професійні школи дадуть необхідні знання та це хобі перетворять на рівень професійних знань. До речі, в столиці небагато таких шкіл, а за цим напрямком майбутнє.

Набори для навчання школи проводять регулярно. Тому завжди буде потік учнів. Тож це прибуткова справа.

До речі, більшість успішних мотивованих випускників отримують пропозиції щодо співпраці та роботи з різними компаніями після завершення навчання.

У рамках етапу планування необхідно підрахувати витрати на відкриття та роботу школи. Відразу зазначимо, що чекати швидкої окупності не варто. Вийти в прибуток ваша школа зможе протягом перших двох-трьох років за стабільної роботи. На що варто звернути увагу під час розрахунку витрат? Ось основний перелік витрат, з якими вам доведеться зіткнутися на початковому етапі:

  • Підготовка та оформлення документів.
  • Оренда приміщення.
  • Придбання обладнання та меблів.
  • Маркетингова кампанія.
  • Витрати, пов’язані з наймом працівників
  • Крім цього, вам щомісяця доведеться зіткнутися з такими статтями витрат:
  • Оплата за оренду приміщення (+комунальні послуги).
  • Заробітна плата працівникам.

Comments

.,.,.,.