Zero waste культура: 5 кроків до життя без відходів

Це глобальний рух, який започаткувала французька екоактивістка Бея Джонсон. Це актуальна тема, адже щороку людина продукує близько 200 кілограмів, а в країнах активного споживання — близько 2 тонн. Цифри вражають. В інтернет-магазині екологічних товарів Ecogrizzly.shop можна знайти все для скорочення відходів, зробивши тим самим свій внесок в порятунок планети.

5 кроків до життя без відходів

Насправді, мова піде про досить прості речі, які здатний зробити кожний. Але це зміни, а всім відомо, як важко сприйняти щось нове або вийти з власної зони комфорту.

  1. Відмовтеся від тих речей, які вам непотрібні: пластикові пакети, паперові рушники, тощо.
  2. Варто скоротити використання того, чого ви все ж потребуєте. Наприклад, замість декількох видів туші, помад, тіней можна обрати все по одній одиниці.
  3. Повторне споживання. Замініть одноразові речі багаторазовими альтернативами.
  4. Переробка того, що залишилося після всіх вище перерахованих дій.
  5. Віддавайте на компост те, що може розкластися.

Це ті кроки, про які розповідає Бея Джонсон в своїй книзі «Дім — нуль відходів». Якщо виконувати 5 кроків, можна дійсно зменшити відходи і вмістити їх в одну банку на рік. Це реально, потрібно лише почати.

Вигідні покупки – крок до Zero waste

Обираючи товари, варто віддавати перевагу екологічним альтернативам. Продукція «ECOGRIZZLY» є чудовим прикладом. Ось декілька переваг такого вибору:

  • комфорт та практичність. Наприклад, губки з люфи прослужать довше, ніж звичайні, а альтернативою поліетиленовим пакетам стануть екоторбинки чи авоськи;
  • безпека, турбота про себе та родину. Доведено, що натуральна органічна косметика є повністю безпечною для користувачів, в тому числі і для тих, хто має алергію;
  • підтримка українських виробників;
  • вигідний вибір та зекономлені кошти.

Як та де придбати натуральні та екологічні товари в Києві?

Такі платформи та інтернет-магазини, як «ECOGRIZZLY» полегшують перехід до більш екологічного життя без відходів. Кияни мають змогу спробувати, зробити замовлення та скористатися програмою «Екобонуси». Дана ініціатива направлена на те, щоб користувач повертав частину вартості від куплених онлайн-товарів.

При виникненні будь-яких запитань, завжди можна зателефонувати за контактним номером, проконсультуватися та переконатися в своєму виборі. Zero waste культура, як і чиста країна завжди починається з себе.

Comments

.,.,.,.