ТОП ЖК у Києві для сім’ї з дитиною

Якщо в сім’ї є дитина, вибрати квартиру найскладніше. Адже треба працювати на перспективу: пам’ятати, що чадо згодом піде до садка, а потім до школи. При цьому, на тлі збільшення населення Києва спостерігається тенденція до скорочення загальної кількості навчальних закладів. Багато батьків записують свого сина в садок ще на шостому-сьомому місяці вагітності. Не забуватимемо, що дитині потрібно десь гуляти – і, бажано, не вздовж автомагістралі. І що його слід розвивати – тобто потрібні якісь секції, де займаються з маленькими дітьми і готують їх до школи. Пропонуємо невеликий огляд проектів – список ЖК Києва.

ЖК Respublika

Голосіївський район, 15 хв. до метро “Теремки”. Загальна площа комплексу – 100 гектарів. 8 будинків введено в експлуатацію, 5 – на стадії будівництва, 3 – у роботі.

Виділено рекреаційні зони, обладнані ігрові та спортивні майданчики, є дитячий садок, школа. Але й виховання дітей, та його навчання ведеться на платній основі. І коштує недешево.

ЖК «Файна Таун»

Шевченківський район, майже рівновіддалений від станцій «Нивки», «Берестейська», «Святошин». Площа забудови дорівнює 40 га.
До комплексу входитимуть 57 задній, 14 з них уже здані. 20 дитячих майданчиків, паркова зона, садок, школа, приміщення під навчальні центри.

ЖК «Комфорт Таун»

Дніпровський район, за 2 км пішої ходьби до набережної. Доступні станції метро – «Лівобережна» та «Чернігівська», але вони не під рукою. Зручна ефективна транспортна розв’язка.

6 черг будинків введено в експлуатацію, продано (в більшості) та обжито. Територія закрита та охороняється, є парк досить солідних розмірів та зони для рекреативного відпочинку.

Інфраструктура для дітей включає:

  • дитячий садок;
  • початкову школу;
  • гімназію (3-11 клас, місткість 600 учнів);
  • академію (повний день нагляду, 4-разове харчування, асортимент додаткових гуртків та секцій).

Знову ж таки, всі навчальні заклади платні – батькам треба це враховувати у плануванні бюджету.

ЖК «Новопечерські Липки»

Печерський район, 15 хвилин ходи до метро «Дружби народів». Загальна площа комплексу відносно скромна – всього 6 гектар. Але тут є все необхідне життя без можливості залишати територію ЖК. У тому числі забудовник потурбувався і про дітей: третина території – зелена зона, достатньо ігрових та спортивних майданчиків. Є навіть власне футбольне поле, плюс дитячий садок, тенісна академія, Британська міжнародна школа та будинок дитячої творчості, де заняття до смаку знайде практично будь-який школяр.

Але перерахованими житловими комплексами нерухомість Києва не обмежена. Завдання покупця – ознайомитися з пропозицією будівельної компанії у всіх подробицях, провести «розвідку на місцевості» та вирішити, чи є все, що потрібно дитині, в межах того чи іншого міста у місті.

Comments

.,.,.,.