Оновлення в київських кінотеатрах 

В кінотеатрах Києва значна обнова в прокаті. Спеціально до дня закоханих вийшла низка романтичних фільмів. Але якщо хтось не встигне подивитися їх саме в день закоханих, то не біда. Фільми можна буде подивитися і в інших день, а якщо зайняті роботою, то приділіть час стрічкам про кохання на вихідних. Більше на kyiv-trend.in.ua.

Доволі непоганий фільм – «Вийду за тебе». Він розповідає про всесвітньо відому пару співаків. Їх спільна пісня про одруження набирає багато переглядів та інтересу з боку фанатів. Тому щоб прикути до своїх персон ще більше уваги, пара вирішує одружитися прямо під час свого концерту. Але буквально за декілька хвилин до виходу на сцену, головна героїня дізнається, що її обранець їй зраджує. Щоб помститися йому, Кет Вальдес вирішує одружитися на концерті з фанатом, який найбільше їй сподобається. Незнайомець взагалі випадково потрапив на концерт, його покликали друзі. І далі сюжет набирає обертів. 

Для любителів детективів також знайдеться, що подивитися. Фільм «Смерть на Нілі». Історія про детектива, який відправляється у відпустку. Спочатку планувалася спокійна подорож на кораблі й милуваннями краєвидами річки Ніл. Але коли відбувається вбивство, Кеннету Брану доводиться повернутися до роботи за призначенням. Адже тепер потрібно розгадати цілу низку загадок, щоб зрозуміти хто вбивця. 

Для сімейних пар з дітьми чудово підійде фентезійний анімаційний бойовик «Вартові Теракоти». Картина розповідає про постійну війну під землею, яку між собою ведуть вартові Теракоти та фантастичні істоти Онікси. Один хлопець вирішує приєднатися до цієї війни та стати одним із воїнів. Щоб реалізувати цей план спочатку йому потрібно знайти хоча б одного живого Онікса та приручити його. На шляху йому трапляється дівчина, яка має точно ж такі плани і також хоче стати воїном. Головні герої продовжують свою подорож разом. Проходять через цілу низку випробувань, що дуже сильно зближує парочку. В певний момент вони і самі починають розуміти, що між ними утворюється щось значно більше, чим просто дружба. 

Comments

.,.,.,.