Кухні на замовлення із гарантованою якістю

Багато киян хотіли б поміняти свій старий кухонний гарнітур і придбати натомість новий – красивий, багатофункціональний, сучасний і у всіх відносинах просунутий. Сучасні матеріали дозволяють виробникам меблів творити дива!

Однак далеко не кожному відомо, де вибрати нову, сучасну кухню. Виробництво кухні на замовлення у м. Київ – це процес трудомісткий та непростий, від кожного етапу виконання якого залежить і якість кінцевого продукту. Виконати розрахунок вартості кухні за вашими побажаннями та параметрами кияни можуть в одному з салонів ТЦ 4ROOM. У цьому маркет-плейсі ви гарантовано отримаєте всі переваги вибору меблів у справжніх професіоналів.

Вибираємо найкращий гарнітур

Однак на що звернути увагу в момент вибору кухонного гарнітура? Фахівці-меблярі та дизайнери в один голос радять киянам уважно продумати такі аспекти вибору, як:

  • планування кухонного гарнітуру. Воно часто може не співпадати формою з тими меблями, які встановлені у вас зараз. Досвідчений дизайнер порадить і запропонує найбільш ергономічні варіанти на кшталт кухонь кутових, кухонь з островом або півостровом (якщо такий варіант дозволений за розміром приміщення), а також підкаже, як заощадити місце в обідній зоні – наприклад, за допомогою раціонального використання підвіконь, барних стійок або відкидних столів;
  • матеріал, з якого можна зробити кухню. В наш час активно використовується як акрил із пластиком, так і різноманітні варіанти фасадів із МДФ – фарбованого або затягнутого у спеціальну плівку. Такий матеріал дозволяє багато експериментів з забарвленням і формою фасаду кухні, але киянам слід врахувати той факт, що найкраще вибирати варіанти немаркі або просто матові – щоб на них не залишалися відбитки пальців;
  • фурнітура. Ви можете вибрати дуже якісну безшумну фурнітуру зарубіжного виробництва та оснастити кожну шухляду, дверцята або висувний елемент доводчиками. Це не тільки суттєво заощадить вам нерви, але й допоможе кухонному гарнітуру зберігати свій презентабельний вигляд протягом тривалого часу.

Де знайти меблі

Вибір меблів – це не таке просте заняття, яким воно може здатися непідготовленому киянину. Велика кількість кольорів, фактур, форм-факторів та інших можливостей зробити вашу кухню барвистою, ультрасучасною та стильною, може змусити розгубитися навіть досвідчених людей. Найкращі меблі чекають мешканців української столиці у ТЦ 4ROOM. Нехай ваш вибір тішить вас довгі роки!

Comments

.,.,.,.