Гаражні ворота металеві: різні механізми роботи

В наш час споживачеві доступний великий вибір гаражних воріт. Це стосується буквально всіх аспектів виготовлення: матеріалів, форм, розмірів та механізмів роботи, аж до органолептичних властивостей матеріалів чи металу. У роботі гаражної металевої брами є невеликі відмінності.

3 основних типи механізмів

У виробництві більшості сучасних моделей використовують такі реалізації конструкції:

  • Роликові двері;
  • Секційні ворота;
  • Відкидні ворота, які також називають воротами з противагою.

Однак це не виключає виготовлення і класичних гаражних воріт.

Гаражні ворота можуть стати найбільшою дизайнерською особливістю екстер’єру, тому перед замовленням переконайтесь, що вони виглядають ефектно. Підходять для дизайну та архітектурного стилю вашої місцевості. Ваш новий гараж створить вуличний фасад, на який просто приємно подивитися.

Що краще сталі

Сталеві двері воріт зазвичай виготовляються з надміцної сталі, що не вимагає особливого догляду, і бувають трьох рівнів міцності – одинарної, двошарової та тришарової.

• Одношарові, іноді звані «гаражними воротами», мають міцну зовнішню поверхню, що не потребує особливого догляду. Однак через свою товщину одношарові сталеві двері можуть отримати вм’ятини при ударі і не підходять для широких отворів гаражних воріт. Неізольовані одношарові гаражні ворота зазвичай бувають одного з трьох класів товщини – 24, 25 і 26. Чим менше число, тим товщі метал.

• Двошарові гаражні ворота зазвичай покриваються вініловим шаром, який утримує ізоляцію на місці. Більш товсті двері мають краще значення R, яке використовується для визначення того, наскільки добре двері ізолюють свою огорожу, і тим самим визначають її енергоефективність. Подвійний шар складається з одного сталевого шару, покритого термоізоляцією із полістиролу. Двошарові гаражні ворота тихіше і довговічніше, ніж двері з поворотним механізмом. Вони не вимагають особливого догляду, енергоефективні та екологічно безпечні.

• Потрійний шар складається із сталевої передньої частини, термічної середини та сталевої задньої частини. Тришаровий варіант іноді називають “гаражними воротами-сендвіч”. Цей тип є міцним і довговічним з наявних на ринку варіантів гаражних металевих воріт. Ці двері, що не потребують особливого догляду, виготовлені з міцного матеріалу зовні і всередині, а внутрішня поверхня екологічно чистого полістиролу може сприяти підвищенню енергоефективності.

Секційні гаражні металеві ворота легко ідентифікувати за тим, що ворота розділені на дві панелі або секції. Звідси і назва – секційні гаражні ворота. При відкритті секції навстіж відійдуть у різні боки. Секційні металеві моделі можуть мати 1,2 або 3 шари.

Гаражні ворота металеві дозволяють досягти великої різноманітності стилів, а компанія «Майстер металу» пропонує на замовлення кілька різних типових серій у Києві. Вся продукція якісна та недорога, також є можливість індивідуального замовлення.

Comments

.,.,.,.