Цифрова грамотність для безробітних: у службі зайнятості розробили програму тренінгів

Спеціалісти київського міського центру знайшли оптимальний спосіб допомогти тисячам людей самостійно знайти роботу — створили безкоштовний курс «Цифрова грамотність». Завдяки йому можна буде з максимальною користю для себе використовувати інформаційні технології в процесі пошуку нового місця роботи. Про це повідомили у службі зайнятості. Більш детально про подію розповість сайт kyiv-trend.in.ua.

Наразі цифрова грамотність є однією з головних навиків, який необхідний для працевлаштування та використання різних гаджетів. Він означає вміння грамотно говорити, писати, користуватися інтернетом — все це значно збільшує шанси знайти найбільш підходящу роботу, успішно пройти співбесіду та швидше робити кар’єру.

У київській службі зайнятості вже провели 50-онлайн тренінгів «Цифрова грамотність». У них взяло участь понад 600 безробітних. Більшість людей змогли самостійно знайти нову роботу. 

Завданням кожного тренінгу є підвищення рівня знань у сучасному онлайн-просторі, розвиток навичок використання інтернету, зокрема різноманітних ресурсів для пошуку роботи. Як і решта державних послуг, курс «Цифрова грамотність» є безкоштовним для всіх.

Під час проходження цього курсу безробітних вчать, як знайти потрібну інформацію в інтернеті, зареєструватися на сайтах пошуку роботи, знайти потрібні вакансії, використовувати різні програми. Окрім цього, для них окремо проводять презентацію державних сайтів та додатків, наприклад, «Дія», «Цифрова освіта».

В процесі навчання всі учасники курсу користуються безкоштовними матеріалами, електронними додатками та чатами для надсилання повідомлень та файлів. Це також допомагає підвищити рівень цифрової грамотності та навчитися ефективно використовувати інформаційні ресурси для працевлаштування та розвитку в професійній діяльності.

Comments

.,.,.,.