Президент підтримав українське IT

Як стало відомо kyiv-trend.in.ua, сьогодні, 25 лютого діючий Президент України Петро Порошенко взяв участь у Молодіжному громадському форумі «Думка молоді важлива. Перспективи вступу в НАТО та ЄС».

Президент окреслив стратегічні плани щодо зближення з ЄС в найближчі роки, наголошуючи, що саме молодь є рушійною силою конструктивних змін у нашій державі. Зокрема було зроблено заяву, що президент має намір подати заявку на членство в Європейському Союзі не пізніше 2023 року і що наразі ведеться активна підготовка.  

Президент зауважив, що молоді люди мають щастя народитися і вирости у вільній і демократичній  країні і що Україна ще ніколи не була настільки близькою до Євросоюзу, як сьогодні.

Окрему увагу президент приділив перспективним напрямкам професійної залученості молодих людей. Зокрема це стосується популярної нині сфери інформаційних технологій.

Було зазначено, що, якщо Україна створить сприятливі умови для розвитку креативного бізнесу, то кількість фахівців у сфері ІТ за два роки може зрости до 200 тисяч, тоді як наразі їх  чисельність налічує 150 тис.

Проте, як було зазначено, на жаль, більшість українських фахівців працюють на умовах аутсорсингу в іноземних компаніях – виробляючи цінний інтелектуальний продукт і відправляючи його за кордон. Саме тому президент наголосив на необхідності створення оптимальних умов для ведення бізнесу і нових українських стартапів. За таких умов, як запевняє президент, вже за два роки кількість ІT-спеціалістів в Україні зросте до 200 тисяч.

За словами президента, представники ІТ-сектора є середнім класом, а отже – опорою нашої держави, демократії та свободи.

У цьому контексті Президент підкреслив, що, незважаючи на необхідність шукати кошти для Пенсійного фонду, він виступає проти рішення зменшити інвестиційну привабливість ІТ-сектора, пообіцявши його підтримати.

 

Comments

.,.,.,.