4 кращі студії дизайну інтер’єру в Києві

Навіть якщо ви абсолютно далекі від естетики і всього, що з нею пов’язано, то все одно регулярно зустрічаєтеся з дизайном. Причому як з позитивним, так і з негативним. Дуже часто ергономіка приміщень, в яких киянам доводиться перебувати по роботі, в яких розташовані їхні улюблені кафе і ресторани, або навіть в яких живуть вони самі та їхні родичі, не відповідає мінімальним вимогам затишку. У таких місцях зовсім немає комфорту і перебувати там не приносить задоволення. Однак є “острівці щастя” – тобто популярні студії дизайну і архітектури – які з радістю допоможуть вам привести в порядок ваше житло або офіс. Так, за версією рейтингу лідирують в українській столиці відразу чотири студії, і зараз ми розглянемо, що кожна з них може запропонувати своїм клієнтам.

Варіанти вибору

Студія Сергія Махно, наприклад, має статус міжнародної. Як, власне, і їхні конкуренти з компанії IQOSA. Обидві ці компанії спеціалізуються не тільки на дизайні, але і на архітектурі. Тобто декорувати їм звичніше те, що тільки що відбудували вони самі або за їх участю. Конкуренцію на цій ниві їм цілком може скласти ще один повноправний фігурант рейтингу – компанія SIVAK-PARTNERS. Всі ці київські компанії мають непоганий штат компетентних співробітників, працюють в декількох суміжних областях і успішно реалізують різнопланові проекти як в Україні, так і за кордоном. Меблі, освітлення, покриття і навіть стиль – все буде готово “під ключ”.

Доступний лідер – для вас

Дещо унікальна в цьому плані ще одна компанія-лідер з ТОП-списку української столиці. Так, саме дизайнерська компанія NSDGROUP (яка теж розгортає повномасштабні проекти від фундаменту до декору готового приміщення) готова співпрацювати з киянами і жителями інших українських міст не тільки на ниві архітектури. Вона пропонує доступні кожному українцю дизайн-проекти квартир або будинків, в яких буде приємно і комфортно перебувати. Саме під керівництвом досвідчених дизайнерів компанії NSDGROUP в елітне житло перетворюються невеликі квартири в новобудовах і на вторинному ринку житла. До вашої уваги – приклад дизайн проекту сучасного і комфортного житла. Ось якими перевагами порадує вас NSDGROUP:

  • знижки на послуги топових дизайнерів – нехай вам завжди буде затишно!

  • особливу увагу на ергономіку приміщення і зручність його експлуатації протягом багатьох років;

  • максимальне використання всіх можливостей і переваг приміщення;

  • лояльна цінова політика для того, щоб якомога більше киян могли дозволити собі послуги дизайнера.

Comments

.,.,.,.