Книга Часодії Часова вежа — третя частина улюбленого фентезі

Усі книголюби, які одного разу пізнали неповторність, інтригу, щирість сюжетів Наталії Щерби з першої частини серії «Часодії» «Часове серце», яку пропонує в гарному перекладі українською мовою харківське видавництво «Школа», (які колись навіть не здогадувалися про існування таких книг, як «Часова вежа» або «Часограма») вже ніколи не уявлятимуть свого життя без часової магії та бажатимуть якнайшвидше занурюватися в пригоди Василини, Феша та інших.

Якщо у другій книзі циклу «Часове серце» йшлося про порятунок Ефлари та Остали від зіткнення, про боротьбу із Астрагором та випробування таємничих ключів, то Часодії 3 частина розповідатиме своїм читачам про те, як перед героями-ключниками постає нове надважливе завдання — відшукати часовежу, для чого Василина муситиме доводити свої часові вміння, щоб час був повернутий до Розколотого замку. 

Видавничий дім «Школа» пропонує юним та дорослим прихильникам захопливих історій у жанрі фентезі книгу із серії Часодії Часова вежа: 

  1. Вона відчинить перед вами двері у світ, де неможливе за всіма законами стає реальністю;

  2. Стане гарним способом знайти нові знайомства, бо коло прихильників цієї серії невпинно зростає;

  3. Подарує незабутні зустрічі із сучасним автором, можливість запитати про будь-що з прочитаного, дізнатися передумови створення кожної частини та ін.

Що залишиться з вами, коли історія закінчиться

Впевнені, що після того, як ви прочитаєте всі книжки Часодії Часова вежа частина купити — подібне питання у вас навіть не виникатиме, адже ця вона обіцяє:

  • неймовірну подорож вигаданими світами Осталою та Ефларою, які зачарують своєю красою, таємничістю й силою-силезною загадок, які будь-що потрібно розгадати, і навряд чи вдасться зробити це раніше закінчення розвитку сюжету;
  • непідробні емоції та реакції героїв; 
  • майстерно продумані дрібнички, 
  • унікальна атмосфера передчуття чогось дивовижного, дещо напружена та ніколи не розгадана до кінця.

Здійснити мрію про продовження улюбленої історії за декілька кліків

Щоб дізнатися, скільки коштує книга Часодії Часова вежа, інші частини цієї або іншої серії, написані талановитою майстринею Наталією Щербою, як-от «Чароділ», «Лунастри», а також позасерійне видання «Королева Часу», вам достатньо лише перейти на офіційний сайт Видавничого дому «Школа» у розділ Книги для школярів середнього та старшого віку. Художня література. В інтернет-магазині ви можете роздивитися обкладинки видання та його внутрішнє оформлення, ознайомитися відгуки інших книголюбів та поділитися своїми враженнями від прочитаного.

Видавництво знає, що найбільшим бажанням всіх, хто почав знайомитися з творчістю письменниці, виглядатиме як «книга Наталія Щерба Часова вежа купити», тому час від часу проводить акції та розіграші на сторінках своїх соціальних мереж, запровадило вигідну систему знижок для покупок на сайті, накопичувальну програму лояльності для постійних користувачів, а також знижку 20% на перше замовлення. Окрім цього, Часодії Часова вежа купити можна у торговельних представників видавництва «Школа» або в книгарнях в усіх куточках України. 

56

 

Comments

.,.,.,.