У ЧОМУ ПЕРЕВАГИ ТА ОСОБЛИВОСТІ ПОСЛУГИ ДОСТАВКИ КОЛЬОРІВ?

Доставка квітів Київ, яку пропонує замовити, не дарма є однією з найпопулярніших послуг. Чоловіки по всьому світу замовляють величезні букети тюльпанів, вишукані композиції з троянд, оберемки запашних ромашок з кур’єрською доставкою для тих, кого бажають по-справжньому приємно здивувати та порадувати. Навіть найскромніші квіти, доставлені кур’єром, перетворюються на незвичайний казковий презент, а момент вручення букету кожній жінці нагадує зворушливі кадри романтичної мелодрами. Якщо і ви хочете зробити такий незвичайний подарунок близькій людині, тоді магазин квітів STUDIO Flores допоможе втілити будь-яку вашу флористичну мрію в реальність.

ТОП ПРИЧИН ЗАМОВИТИ КВІТИ З ДОСТАВКОЮ

Здавалося б, кур’єрська доставка товарів додому чи офісу — послуга сучасна, і в Україні вона стала популярною зовсім недавно. Але це точно не стосується кольорів. Традиція передавати букети через посильного зародилася ще в середні віки, коли вельможі відправляли дамі серця та іншим важливим людям розкішні квіткові композиції через слуг.

Нині традиція збереглася, але трансформувалася під сучасні реалії. Тепер існують спеціальні служби доставки або самі квіткові магазини, наприклад STUDIO Flores, доставляють замовлення клієнтам. А купувати букети з доставкою в наш час прийнято з різних приводів. Більше того, у деяких ситуаціях правила етикету не те, що схвалюють, а вимагають вручати квіткові презенти за допомогою кур’єра. Зокрема, згідно з діловим етикетом букети та флористичні композиції як знак поваги, подяки або привітання прийнято відправляти за допомогою служби доставки.

Крім бізнес-етикету, можна назвати ще як мінімум 7 причин, коли доречно скористатися послугою доставки квітів:

  • щоб зробити приємний сюрприз коханій, мамі, бабусі, подрузі, колезі – навіть найменший букетик, вручений кур’єром вдома або на роботі, здатний підняти настрій будь-якій жінці;
  • щоб доставити квіткову композицію на місце урочистостей — послуга може виявитися незамінною, якщо букет величезний та замовнику незручно самостійно доставляти такий подарунок до ресторану або додому до іменинника, часто кур’єрську доставку замовляють на весільні церемонії, у тому числі виїзні;
  • щоб передати букет близькій людині до лікарні або до пологового будинку;
  • щоб привітати дорогу людину з пам’ятною подією або зробити сюрприз без приводу, коли ви самі перебуваєте далеко і не маєте можливості вручити букет особисто;
  • щоб вибачитись — квіти на знак примирення прийнято відправляти разом із зворушливою запискою;
  • щоб залишитися інкогніто;
  • щоб висловити своє співчуття та підтримку рідним та знайомим з приводу різних важких подій.

І навіть це ще далеко не повний перелік ситуацій, в яких може допомогти кур’єрська доставка квіткових композицій.

ЧОМУ ДОСТАВКА КОЛЬОРІВ — ОДНА ІЗ НАСІХ ПОПУЛЯРНИХ ПОСЛУГ?

Причин, з яких сервіс доставки букетів стрімко набирає популярності, дуже багато. Найлегше пояснити цей феномен на прикладі флористичного салону STUDIO Flores. Клієнтам цього магазину надається широкий вибір кольорів – є рослини різних видів, сортів, відтінків із різних цінових сегментів. Замовлення на флористичні композиції в STUDIO Flores приймають онлайн і телефоном, а значить, на оформлення замовлення піде не більше кількох хвилин, оформити покупку можна з будь-якої точки світу, а напередодні свят вдасться уникнути черг. На сайті салону можна знайти десятки варіантів оформлення, тож зробити вибір набагато простіше, ніж відповідати на традиційне запитання, яке задають у звичайних квіткових лавках: «Який букет вам зробити? ».

Але що найважливіше, компанія STUDIO Flores співпрацює з найкращими кур’єрами, які швидко та дбайливо доставляють навіть найтендітніші флористичні композиції в ідеальному стані адресату. Тому, замовляючи квіти в цьому салоні, можна бути впевненим, що сюрприз обов’язково сподобається та викличе усмішку на обличчі тієї людини, якій призначається.

Comments

.,.,.,.