У Києві збудують новий органний зал для “Будинку музики”

Музиканти Національного будинку органної та камерної музики зараз знаходяться у костелі Святого Миколая. Тому Кабінет Міністрів прийняв наказ про будівництво окремого “Будинку Музики”, розповідає “kyiv-trend.in.ua“.

Міністерство культури та інформаційної політики повідомило, що нова будівля буде збудована до 2023 року. А Костел Святого Миколая, що знаходиться по вулиці Васильківській, 75 буде передано для безкоштовного використання Римо-католицькій церкві. Там розпочинає свою діяльність Релігійна громада Парафії Святого Миколая.

Проте, доки не збудується новий органний зал працівники державного підприємства будуть ділити територію костелу. Як запевняє Міністерство культури Національний будинок музики не зазнає змін, а всі будуть працювати за розкладом. Тому ні на якості музики, ні на концертній діяльності така ситуація ніяк не вплине. 

Всі бажаючі можуть і надалі насолодитися органною і камерною музикою, але обов’язково потрібно дотримуватись карантинних обмежень. Будинок музики на цей період призупинив безкоштовний день музики для пільгових категорій щопонеділка та обмежив кількість квитків до продажу.

Comments

.,.,.,.