В Естонії знімали київські вулиці

Науково-фантастичний фільм «Тенет» розпочинається з захоплення  терористами Національної опери  України. На місце прибуває спецпідрозділ КОРД, а разом з ним американський секретний агент під прикриттям. Режисером є англієць Крістофер Нолан, який є одним з найвідоміших та найвпливовіших кінематографістів свого часу. На його рахунку такі фільми як «Інтерстеллар», «Дюнкерк», «Престиж»,  «Безсоння», «Переслідування», трилогія «Темний лицар» та багато інших.  Для створення сценарію знадобилось близько 6-7 років. Далі на kyiv-trend.

В головних ролях знімаються Роберт Паттінсон, Джон Девід Вашингтон, Елізабет Дебікі, Дімпл Кападія, Клеманс Поезі, Аарон Тейлор-Джонсон, Кеннет Брана та Майкл Кейн.

Цю стрічку називають «найочікуванішим фільмом року». Він є першим блокбастером, який вийшов після карантину.

За сюжетом російський олігарх на ім’я Сатор володіє пристроєм для пересування в часі. В його плани входить знищення всього світу. Спецагент повинен завадити олігарху та врятувати світ. Полем бою виступає час. Локації семи країн потрапили до стрічки. Саме київські сцени вирішили зняти в естонському місті Таллінн. Цікавим фактом є те, що комп’ютерна графіка майже не використовувалась . Навіть вибух літака був справжнім, для цього придбали «Боїнг 747». Виявилося, що так дешевше.

Сюжет довго тримали в секреті, а трейлери тільки ще більше інтригували глядача.  Сценарій актори могли прочитати тільки на кіностудії в зачиненій кімнаті.

Для наукових консультацій запросили нобелівського лауреата з фізики Кіпа Торна, щоб події були максимально наближені  до реальності.

Бюджет склав понад  5,5 млрд грн. Фільм триває 2 год 31 хв.

Дата релізу змінювалась декілька разів, але достроково 26 серпня блокбастер успішно вийшов в прокат в Україні. У США показ стартує 3 вересня.

Comments

.,.,.,.