Дантес більше не витримав бути всього лише "чоловіком Наді Дорофєєвої"

Чому екс-соліст групи Діо фільми вирішив повернуться на сцену розповість "Київ.Тренд".

Для Дантеса 2015 рік став дуже серйозним, адже відбулося дві доленосні події: розпад групи Діо фільми і весілля з Надею Дорофеєвої.

Чи то любов запаморочила голову, чи то у Володимира настала криза і не тільки творча, але всі чотири роки співак вів прекрасні весілля і різні передачі на тв: від кулінарних програм до дитячих шоу талантів. А з 2018 року зайнявся ютуб-каналом з назвою "Чоловік Наді Дорофєєвої".

1

Символічна пісня-дебют "Тепер тобі 30" уособлює те, що соліста мучить криза. А в своїх інтерв'ю співак постійно говорить про те, що повернутися на сцену його підштовхнула власна дружина, за що він їй дуже вдячний. До того ж вона приїхала на зйомки його підтримати не дивлячись на жахливий головний біль.

Також по фото в інстаграм можна зрозуміти, що Володимир страждає заниженою самооцінкою: "Я б ніколи не виклав цю" красу "- так прокоментував співак своє наближене обличчя на селфі.

1

 

Але не дивлячись ні на що, Надя Дорофєєва дуже сильно вірить в чоловіка.  З самого початку шлюбу вона завжди говорила, що хоче бачити чоловіка на сцені і її мрія збулася. Вона душевно привітала Дантеса з прем'єрою і натхненно натякнула фанатам, що далі попереду неймовірний сплеск накопиченої творчості за роки мовчання.

1

 

Коментарі