Незвіданий Київ: як за вісім гривень потрапити на курорт?

Київ – це не тільки про метро, затори та мільйони людей. Також, це місто, де можна якісно та недорого відпочити. Яскравий приклад – Пуща-Водиця, що в Оболонському районі. Доїхати сюди можна за вісім гривень. Далі розповість “Київ.Тренд”.

Кажуть, тут вели свої бої  київські князі, а трамвайна лінія з’явилась чи не найпершою в Україні. Пуща-Водиця – туристичний та кліматично-курортний об’єкт Києва.

Тут можна відпочити у лісі (переважно, сосновому)  чи на березі озера, поплавати на катамарані чи попити води із джерела. Їх, до речі, є аж п’ять.

 Влітку великим попитом користується пляж, цілком добре облаштований: є ліжаки, огорожі для дітей, буйки, кафе та рятувальна служба. Поруч – майданчик для гри у волейбол.   

Багата Пуща-Водиця й на пам’ятки архітектури. Недалеко від озера є церква преподобного Серафима Саровського  1908-1910 років. Є й у Пущі чимало напівзруйнованих дерв’яних дач початку двадцятого століття, що збудовані за проектом  київського архітектора Едуарда Брадтмана.

Тим часом, сосновий ліс – ідеальне місце для бігу або їзди на велосипеді. Цей вид транспорту, до слова, можна взяти на прокат.

Також, у Пущі-Водиці є кілька спортивних центрів (як от Міжнародна тенісна академія), шкіл, дитячих таборів, санаторіїв та один з семи осередків Української академії лідерства – програми неформальної освіти, під час якої молодь розвивається інтелектуально, фізично та емоційно.  Часто можна помітити як студенти бігають вранці чи роблять проєти для покращення добробуту громади.

Доїхати до Пущі-Водиці можна за вісім гривень. З Контрактової площі варто їхати на трамваї номер 12. Від метро «Академмістечко» ходить автобус номер 30. З «Нивок» можна доїхати маршрутним таксі номер 226 або ж 719. Зупинка – «7 лінія».  Саме звідти кілька метрів до пляжу, парку та архітектурних пам’яток.

На дорогу ви витратите від двадцяти хвилин до години часу: усе залежить від вашого транспорту. Найкраще їхати у Пущу-Водицю в будній день, адже тоді менше людей. На вихідні пляж перетворюється на Одесу в час пік.

Словом, не баріться, літо вже незабаром закінчиться.

Автор – Юлія Григорук.

Comments

.,.,.,.