Просування в Tik-Tok: нюанси і особливості

Багато хто продовжує ставитися до Tik-Tok з недовірою, в той час як мільйони компаній успішно популяризують свій бренд в цій мережі. Робить це як невеликий бізнес, так і світові гіганти, такі як Mercedes-Benz, McDonald’s, Guess і інші. Воно й не дивно, адже за середньою тривалістю часу, який користувачі проводять в соцмережі, Tik-Tok випереджає Instagram і Facebook, а місячна аудиторія більше, ніж в Twitter. Тому якщо ви шукаєте ефективний канал для популяризації бізнесу, просування в Тік-Ток – саме те, що вам потрібно.Продвижение в Tik-Tok

З чого почати

Для початку зареєструйтеся в Tik-Tok. Зробити це можна вказавши свій номер телефону, адреса електронної пошти або ж прив’язавши акаунт Facebook, Twitter або Google. Після цього приступите до заповнення свого профілю, слідуючи основним рекомендаціям:

  1. Додайте фото профілю. Як фото використовуйте логотип з назвою компанії або ж зображення, де буде вказана також сфера бізнесу. Важливо: як ім’я використовуйте точну назву компанії, іншу, важливу на вашу думку, інформацію розміщуйте в описі під фото.
  2. Вкажіть в профілі максимально повну інформацію про бренд: асортимент, регіон доставки, умови покупки та ін. Додайте посилання на профілі в інших соціальних мережах, щоб потенційний клієнт міг швидко отримати потрібну йому інформацію.
  3. Протягом перших днів викладайте велику кількість роликів. Важливо робити це в правильний час.

Як просуватися в Tik-Tok

Здійснювати просування в Тік-Ток можна декількома способами:

  • на власному каналі;
  • шляхом потрапляння в рекомендовані;
  • за допомогою реклами блогерів;
  • за допомогою офіційної реклами.

Відповідний варіант варто вибирати, виходячи з цілей вашої компанії, специфіки бізнесу і рекламного бюджету.

Продвижение в Tik-Tok

Які є рекламні можливості в Tik-Tok

Соціальна мережа пропонує користувачам 4 варіанти офіційної реклами: спливаюча реклама в стрічці, доповнена реальність (маски, стікери, креативні лінзи), банер з оголошенням про Челлендж і fullscreen-оголошення.

Якщо вам потрібна ефективна реклама в Тік-Ток, варто звернутися за допомогою до професіоналів. Діджитал-агентство Ланет CLICK об’єднує найкращих фахівців, які складуть грамотний контент-план, створять креативні ролики і професійно налаштують таргетовану рекламу в Tik-Tok Ads, що дозволить гарантовано досягти бажаних результатів, збільшити продажі і підвищити впізнаваність бренду.

З питань вартості послуг звертайтесь за телефоном +38 (044) 225-19-00 або пишіть нам: lanetclick@lanet.ua! Ми на зв’язку!

Comments

.,.,.,.