«Київська Русь»: чим здивує глядачів знаменитий кінотеатр

 

Одним з найстаріших і найцікавіших кінотеатрів столиці є «Київська Русь». Чому він вважається унікальним і за що його люблять кияни, читайте в нашому огляді на сайті kyiv-trend.in.ua.

Історія кінотеатру

Кінотеатр відомий своїм величезним залом і екраном. Це один з найбільших комунальних кінотеатрів в країні. Його звели на місці кінотеатру «Комунар». З’явилася споруда в 1982 році.  «Київська Русь» вважалася найбільшим радянським кінотеатром, який відкрив свої двері до святкування 1500-річчя столиці.

Найбільший зал в Україні

6

Перший кінотеатр тут побудували ще 1928 році. Він називався «Сьоме Держкіно». Після другої світової війни, в кінці 40-х, його реконструювали і назвали – «Комунар». Потім будівлю знесли, а в 80-х

на його місці з’явився новий кінотеатр. Його назвали «Київська Русь».

На той момент це був кінотеатр з  найсучаснішими кінозалами, які вважалися найбільшими в країні. Його зал розрахований на одну тисячу й сто дев’яноста два місця. Також в кінотеатрі функціонує найбільший в країні екран. Його розміри склали двадцять шість на одинадцять метрів. У 80-х цей кінотеатр був одним з найбільш відвідуваних. Він був постійно завантажених глядачами. Другий зал кінотеатру розрахований на сто сімдесят шість місць. У ньому теж було встановлено нове обладнання.

У 90 році тут відбувся фестиваль британського кіно. Його відвідали Маргарет Тетчер і принцеса Діана, а також інші знаменитості.

У 97 році в будівлі зробили капітальну реконструкцію. В кінотеатрі встановили сучасні аудіосистеми, крісла та екран. У 2002 році будівлю знову відкрили  для відвідувачів. Наразі тут можна дивитися різні фільми за прийнятними цінами.

Про будівлю кінотеатру

Архітектура будівлі потребує окремої уваги. Вона зроблене з бетону і привертає увагу перехожих своєю нестандартною формою. Виглядає кінотеатр досить футуристично.

Коли заходиш в будинок, немов потрапляєш в минуле. Це класичний радянський кінотеатр. Працює два зали. Один великий, інший маленький. Територія кінотеатру досить велика. Є кафе.

Будівля стара і потребує ремонту. У ЗМІ неодноразово звучала інформація про заплановану реконструкцію кінотеатру.

До речі, в кінотеатрі завжди дивно мало людей, тому завжди є вільні місця. По суті, це кінотеатр для сімейного відпочинку. Тут представлені різні жанри для гурманів кіно і мультиплікації. У ньому показують багато фільмів, які не побачиш у більшості столичних кінозалів, що є основним з його переваг.

Як дістатися

Знаходиться кінотеатр на вулиці Січових Стрільців, 93. Біля станції метро Лук’янівська. Зручно що він розташований всього в одній зупинці транспорту від м Лук’янівська, можна пройти пішки. Поруч вулиці Дмитрівська, Чорновола та Глибочицька.

Головний плюс кінотеатру – низькі ціни на квитки. Можна піти якщо ви недалеко живете або хочете подивитися кіно дешевше. В кінотеатрі, показують цікаві фільми і мультфільми як для дітей, так і для дорослих. Попкорн і напої продаються всередині будівлі.

Comments

.,.,.,.