Чому Музей історії туалету один з найцікавіших в Україні

 

У столиці багато різних закладів. Ми розповімо про один з них. Зокрема, чому потрібно побувати в цьому незвичайному музеї. Більше читайте на сайті kyiv-trend.in.ua.

Історія музею

Це – приватний музей в столиці. Він відкрив свої двері в вересні 2007 року. Входить в ТОП 10 самих цікавих і незвичайних музеїв. Тут знаходиться найбільша в світі колекції сувенірних унітазів. До речі, про неї є згадка в Книзі рекордів Гіннеса.

Чому потрібно побачити музей

6

Будівля знаходиться всередині музею – Вежа No5, яка вважається частиною історичного минулого міста. Це фрагмент столичної фортеці, який зберігся до наших днів. Всередині неї облаштували бізнес-центр, а сусідніх приміщеннях розмістили музей історії туалету. Тут представлені ​​різні приналежності для туалету. Про них докладно розкажуть працівники музею.

Дане місце досить цікаве і відвідати його однозначно варто. Особливо тим, хто жодного разу тут не був. Подивитися короткометражку про  незвичайні туалети світу, дуже пізнавально. Розповідають історію створення туалету в різних країнах. Є велика колекція унітазів, що входить в книгу рекордів Гіннеса і України.

Перед екскурсією показують відео і мультфільми з цікавими фактами.

У ціну квитка входить екскурсовод, який розповідає власне історію і може відповісти на питання. В цілому відвідування затягнеться не більше ніж на годину.

Екскурсоводи добре падають інформацію і тримають інтерес відвідувачів. Від екскурсії не втомлюєшся. Все проходить дуже  інтерактивно. Екскурсія занурює вас в побут древніх часів, збагачує ваші знання і звичайно ж розважає розповіддю про настільки делікатній темі. Зокрема, можна почути про історію туалету від найдавніших до суперсучасних часів,  а  також дізнатися про історію туалетів морських, авіа та переносних.

Експозиція хоч і скромна, але вона допоможе ознайомитися з розвитком туалету. У музеї можна побачити різні моделі пристроїв туалету різних часів. Також є зборів фігурок туалетного тематики.

Дуже гарне місце для проведення часу всією родиною. Пізнавальні екскурсії цікаві і дітям, і дорослим. Також є квести для дітей,  в  супроводі зубної щітки – динамічний, костюмоване захід, за яке дітки отримують подаруночки. В кінці екскурсії показують тематичне науково-популярне кіно.

Музей однозначно варто відвідати дорослим і дітям. Дуже цікава історія начебто звичайних речей, які ми всі робимо кожен день.

В кінці екскурсії можна за бажанням можна придбати різні сувеніри: брелоки, запальнички, магніти, просто цікавий елемент.

Рекомендуємо це місце для відвідування всією сім’єю.

Як дістатися

Добратися до музею потрібно від метро «Кловська». Пройтися потрібно близько десяти хвилин пішки. Заклад знаходиться за адресою: вулиця Рибальська, 22. Режим роботи і вартість квитків уточнюйте на сайті музею. До речі, екскурсія російською, українською, англійською входить у вартість квитка.

 На цьому цікаві факти про музей не закінчуються. А ви бували тут? Розкажіть в коментарях.

Comments

.,.,.,.