Огляд Toyota Yaris Hubrid

Погодьтеся, жіночий автомобільний ряд стаэ все ширше з кожним роком. Багато виробників транспортних засобів удосконалюють моделі для прекрасної половини людства, хоча вигляд у них не завжди “жіночий”. Так, в 2021 році, компанія Toyota представила оновлену модель Yaris Hybrid – компактний автомобіль, який ідеально підходить для переміщення по місту. У цій статті ми зробимо огляд даного засобу пересування, а також розповімо де його купити в Києві. 

Загальний вигляд і габарити 

Оновлений автомобіль Yaris Hybrid представлений в широкій палітрі кольорів, які можна побачити тут https://toyota.com.ua/. Ви можете придбати синю, сірку, біло-перламутрову, червоно-перламутрове та інші. 

Тепер про габарити: 

  • довжина новенької машини становить 3940 мм, а ширина 1745 мм; 
  • висота всього 1500мм;
  • багажник з піднятими задніми сидіннями має обсяг 264 л, а якщо їх опустити то цілих 925 л. 

Тепер про загальний вигляд Yaris Hybrid. На багажнику автомобіля є інтегрований спойлер, а моделі Elegant, Elegant, Style і Premiere Edition на цій деталі мають чорну глянсову декоративну вставку. На даху розміщена антена “плавник”. 

Фари світлодіодні, є механічний коректор кута нахилу фар головного світла. Задні габаритні вогні також світлодіодні.

тойота

Дверні скла з автопідйомника і травмобезпечні. На лобовому розмістили склоочисники з сенсором, які спрацьовують автоматично, якщо йде дощ/сніг, а на задньому склі склоочисник з омивачем. До речі, заднє скло має тепер функцію авто нагріву з таймером. 
 
Усередині машина ще крутіше:

  • шкіряна обробка керма і ручка селектора КПП;
  • сидіння обтягнуті тканиною або шкірою (залежить від моделі);
  • кнопка запуску, круїз-контроль і система безключового доступу (залежить від моделі); 
  • сенсори паркування з автоматичним гальмуванням; 
  • підігрів керма і передніх сидінь;
  • клімат контроль і регулювання температур на пасажирському та водійському сидіннях. 

І це ще не всі переваги Toyota Yaris Hybrid 2021.

ярис гибрид

Де придбати?

Ця та інші моделі марки Toyota представлені в Тойота Сервіс Київ. Тут представлені найновіші автомобілі, різних комплектацій, кольорів і за найвигіднішими цінами для своїх клієнтів. Також, якщо вам не вистачає певної суми для покупки такого бажаного авто – центр надає послуги кредитування і мрія швидко стане реальністю.

Comments

.,.,.,.