Кружляємо та мріємо: танці і йога для киян

Небагато на світі знайдеться людей, які не мріяли б уміти красиво, добре танцювати – кружляти під чарівну музику, ловлячи на собі захоплені погляди глядачів, і відчувати мелодію кожною клітинкою свого тіла. Багатьом в дитинстві не пощастило встигнути потрапити в різні танцювальні гуртки і реалізувати своє прагнення до танцю таким чином, однак сучасність дає їм чудову можливість виправити становище! Крім танців, лідируючі позиції в чартах захоплень для дорослих і підлітків займає також йога – модний східний спосіб тримати себе в хорошій фізичній формі. А найкраща йога в Києві – це сучасна школа танців New Art.

Рухайся з нами – легко і граціозно

Чим би ви не захоплювалися, про що б не мріяли, в чому б не збиралися себе проявити – до ваших послуг завжди буде школа New Art. За допомогою викладачів школи ви освоїте наймодніші напрямки танцю і навчитеся рухатися плавно і граціозно. Якщо вас цікавить школа латиноамериканських танців, то в New Art ви знайдете і однодумців, і педагогів, які захоплені танцем і вважають його сенсом свого життя. І навіть в тому випадку, якщо раніше ваше життя не була ніяк пов’язане з танцями, ви все-одно увіллєтеся в дружну танцюючу сім’ю New Art. Кращі танці в Києві дозволять вам розслабитися і відчути себе по-справжньому щасливими.

Що ж очікує вас з просторих і чистих танцювальних класах школи New Art? Ви можете твердо розраховувати на:

  • професійних педагогів, які навчать вас мистецтву танцю “з нуля”;

  • доброзичливу атмосфера на кожному занятті;

  • величезну кількість популярних напрямків на ваш вибір (стріт-денс, хіп-хоп, леді-денс, латина, брейк-данс);

  • напрямки для веллнесу: фітнес, йога, стретчинг, пілатес;

  • активний розвиток особистості: акторська майстерність завжди в тренді!

  • лояльна і продумана цінова політика;

  • зручне розташування;

  • комфортний графік роботи студій.

Перші кроки до щастя

Так чи інакше, а танці є своєрідним трендом сучасності, і вести здоровий спосіб життя з ними набагато простіше, ніж без них. Вони допомагають налагодити правильну роботу серцево-судинної системи, підтримувати у відмінному стані здоров’я опорно-рухового апарату і гнучкість зв’язок, тренують правильну поставу і додають кожному руху пластики. Далеко не всім киянам необхідно бути професійними танцюристами, проте відвідування танцювальних студій “для себе” ніколи не буде зайвим. Разом зі школою New Art ви нарешті зможете відчути себе легко і приємно – і танці дадуть вам відповідь взаємністю!

танцы

 

Comments

.,.,.,.