Adaptive holistic ЙОГА.

1

Адаптаційно-цілісна йога являє собою чітко вироблену на основі багаторічної практики систему. До її складу увійшли відомі і вкрай ефективні методики йоги, які користуються великою популярністю і активно застосовуються в усьому світі. Творець нової системи Юрій Султиков зумів поєднати ці методики в єдину, чітко структуровану програму, зібравши разом всі найбільш корисні компоненти. Будучи апробованою на практиці, його система з перших днів застосування показала високу результативність, а тепер, доведена до досконалості вона була продемонстрована всьому світу. На сьогоднішній день її вже встигли використати понад 2000 осіб, які відзначили ефективність, адаптивність і цілісність ADHOyoga. Також близько 400 осіб зуміли здати кваліфікацію і стати інструкторами даної дисципліни, щоб якісно просувати її в маси.

Adaptive holistic YOGA швидко завойовує популярність не тільки в Україні, а й за її межами, так як вже з перших занять демонструє відмінні результати. Все це завдяки її особливому концепту, який базується на інтенсивності і динамічності занять. Також такий успіх став можливим завдяки її роботі відразу у всіх ключових тілесно-орієнтованих компонентах. Основу програми складають дві компоненти: адаптація і цілісність. Ці компоненти залишаються незмінними на всіх етапах тренувань і рівнях. Особливо виділяється її адаптивність, адже програма здатна підлаштуватися під певну людину, а також умови, час, місце і мету проведення занять. Враховуються фізичні і психологічні показники суб’єкта впливу ADHOyoga, а ще кліматична складова, яка надає на нього як позитивний, так і негативний вплив.

Адаптаційно-цілісна йога включає в себе:

  • Високоінтенсивні заняття підвищеної складності.
  • Комбінування занять на гнучкість, силу і координацію.
  • Розвиток фізіологічної та психологічної складових.

Для кого розроблена система.

  • Вона відмінно підходить всім бажаючим без винятку.
  • Практикуючі інструктори зможуть розширити свої пізнання, удосконалити навички і систематизувати технологію.
  • Звичайні практикуючі зможуть отримати відмінний спосіб прискорити і зробити більш ефективним процес свого саморозвитку.
  • Професійні практики зможуть почерпнути нові знання і швидко перейти на новий рівень, відточити свої навички і при бажанні стати інструкторами.

Більше інформації про Adaptive holistic YOGA на сайті проекту: https://www.adhoyoga.com/

Comments

.,.,.,.