Як киянам зробити гарний сад біля будинку?

 

Приватний будинок — це прекрасно, адже ви самі собі господар. Ніхто вас не затопить і не буде стукати над головою. Крім того, власна присадибна ділянка являється приємним бонусом, як для дорослих, так і для малечі. Проте за цим “бонусом” потрібно доглядати аби було затишно та приємно відпочивати. Сьогодні ми поговоримо про те, як гарно облаштувати присадибну територію та зробити чудовим сад. Деталі дізнайтеся на сторінках сайту kyiv-trend.in.ua.

Які рослини варто посадити в саду?

За межами Києва велика кількість приватних будинків. І звичайно,що гарного коли прибудинкова територія квітне від красивих квітів, коли є фруктові дерева, які приносять свої плоди. Проте за всім цим потрібно доглядати, обробляти гербіцидами для хорошого врожаю. 

Фруктові дерева, які варто садити у власному саду:

  • Яблуня.

  • Груша.

  • Абрикос.

  • Слива.

  • Вишня.

Також можна посадити горіх. До речі, горіх вважають деревом мудрості та сили, тому його люблять вирощувати на присадибних ділянках. 

Дуже гарно виглядають на території багаторічні квіти та інші рослини. Різнокольоровий ансамбль створює особливу атмосферу та неодмінно прикрасить вашу домівку. Проте пам’ятайте, що за рослинами потрібен особливий догляд: помірний полив, захист від бур’янів, удобрення. При плануванні саду також поцікавтеся, як уживаються між собою квіти та рослини. Адже в садівництві є таке поняття як рослини-компаньйони. Наприклад, якщо поряд із трояндами посадити чорнобривці, то вони захистять троянди від багатьох хвороб.

 Також рослини мають гармонійно поєднувати та доповнювати одна одну. Все має виглядати естетично, як в плані асиметрії, так і в плану кольорової гами. Тому, якщо ви не знаєте як все стильно оформити, запросіть спеціаліста.

Гармонійно та затишно 

2

Не лише дерева чи квіти прикрашають територію поблизу будинку. Природні матеріали такий як камінь чи галька створюють дивовижний ландшафтний дизайн. Можна запросити спеціаліста для оформлення території або, якщо у вас вдосталь часу та фантазії, створити все власними руками. В інтернеті є безліч відео та фото із облаштування прилеглої території, а на території Києва та Київської області є перевірені магазини, які реалізують природний камінь.

Із природного каменя створюють розкішні садові доріжки. Краса каменю та свіжого зеленого газону створюють дивовижну гармонію фарб. По такій території хочеться ходити босоніж та ніжитися на сонечку.

Красива, зелена територія потребує зусиль та догляду. Для цього необхідно знайти час, гроші та звичайно бажання. Сподіваємося, наша стаття була для вас пізнавальною і ви зробили відповідні висновки.

А які переваги власної садибної ділянки бачите ви? Чекаємо на ваші коментарі у соціальних мережах. Нам цікава ваша думка.

Comments

.,.,.,.