Плюси і мінуси гербіцидів

Якщо ви працюєте в саду або городі, то напевно знаєте про бур’яни. Це найлютіші вороги чистого городу, тому городники намагаються від них скоріше позбутися. Деякі господині обробляють город вручну, але що робити якщо доводиться працювати в промислових масштабах? У таких випадках виручає гербіциди. Сьогодні ми поговоримо про те, що таке гербіцид, які у цього препарату плюси і мінуси.

фото

Переваги гербіцидів

Гербіциди – це популярні препарати серед садівників і городників. Адже вони призначені для знищення бур’янів, а також запобігають їх проростанню. Гербіциди представлені в інтернет-магазинах в декількох видах: обширного використання і спеціалізованого. Які основні переваги препарату:

  1. Економія часу. Гербіциди допомагають економити не тільки час, а й фізичні сили. Адже бур’яни дуже швидко ростуть. Дощ і сонце сприятливо впливають на всі рослини. Тому, щоб посаджені культури дали свій урожай, за ними необхідно доглядати і прибирати бур’яни. Якщо це робити вручну, то потрібно витрачати час і звичайно ж фізичні сили.

  2. Ефективність. Гербіциди славляться своєю ефективністю, тому багато городників користуються цим засобом. Це не викинуті гроші на вітер, тому можете сміливо купувати.

  3. Тривалий термін дії. Після обробки поля або городу гербіцидами ви можете забути про бур’ян на довгий час.

  4. Швидкий термін дії. Після обробки ви дуже скоро побачите результат.

  5. Сприятливо впливає на грунт. Препарат запобігає грунтовій ерозії, знижує втрату вологи, тому не потрібно займатися частим розпушуванням.

  6. Безпека для врожаю. Гербіциди повністю розпадаються після проникнення в грунт. Тому немає негативного впливу на насіння.

  7. Великий асортимент. У продажу є препарати для різних культур або різних ділянок. Професійні консультанти завжди допоможуть з вибором.

Недоліки гербіцидів

Немає нічого ідеального і, звичайно, гербіциди мають свої мінуси у використанні.

  • Правила безпеки. З ним потрібно бути дуже обережними. Адже якщо гербіциди проникнуть в організм людини або тварини, то можуть нашкодити. Тому необхідно дотримуватися всіх норм безпеки, щоб не завдати шкоди.

  • Уважність і правильне дозування. Потрібно дуже обережно обприскувати рослини препаратами широкого спектру дії, щоб не нашкодити основній культурі.

Багато хто стверджує, що гербіциди токсичні і погано впливають на урожай. Ця проблема надумана, тому вище ми роз’яснювали, що препарат не проникає до насіння.

Придбати гербіциди можна в будь-якому переході, але яка якість цих препаратів – невідомо. Тому купуйте засоби тільки в перевірених магазинах, які мають сертифікацію якості. Це гарантія, що з вашим урожаєм і вашим здоров’ям все буде добре і ніхто після застосування препарату не постраждає.

Сподіваємося, наш матеріал був для вас пізнавальним, корисним і ви зробили правильні висновки. Бажаємо вам щедрого і смачного врожаю. А ви вже користувалися гербіцидами?

Comments

.,.,.,.