Наукова сторона медалі: як фітнес зали Києва впливають на підтримку спортивної рівноваги

Будь-хто знає, що приєднання до спортзалу - завжди хороша ідея. Тепер нове дослідження показує, яка саме перевага у фітнес клубів Києва над іншими схожими установами, коли мова йде про регулярні фізичні вправи.

Деталі наукового експерименту

Вчені знайшли 405 відносно здорових дорослих, половина з яких ходила в фітнес зал протягом як мінімум 30 днів, а половина не були членами ніяких центрів протягом як мінімум трьох місяців. У всіх учасників вимірювали артеріальний тиск, частоту серцевих скорочень і індекс маси тіла, а також заповнювали анкети про те, скільки часу вони проводять, тренуючись, сидячи і займаючись різними життєвими заходами щотижня.

Потім дослідники проаналізували відповіді, щоб визначити, які учасники відповідали національним рекомендаціям з фізичної активності: 150 хвилин помірної або 75 хвилин активної аеробної діяльності в тиждень, включаючи як мінімум два дні підняття важких предметів або інших вправ для зміцнення м'язів.

Різниця між групами була «досить драматичною і дивовижною». У той час як особи, які не є членами клубу, займалися в середньому лише 137 хвилин в тиждень, то клієнти спортзалів займалися в середньому 484 хвилини. Тільки 18% учасників не виконали рекомендації з фізичної активності і силових тренувань.

зал

Результати дослідження

В цілому, за підрахунками дослідників, членство у фітнес залі https://grand-prix.ua/classes було пов'язано з 14-кратним збільшенням імовірності виконання щотижневих інструкцій з фізичної активності. Результати були однаковими як у чоловіків, так і у жінок, і були скориговані з урахуванням таких проблем зі здоров'ям, як високий рівень холестерину, артрит і астма.

Мало того, що члени тренажерного залу займалися більше; вони також мали кращі показники серцево-судинної системи і були менш схильні до ожиріння. Гімнасти - особливо ті, хто зберігав членство протягом року або більше - мали тенденцію більш низької частоти серцевих скорочень в стані спокою, більш високу кардіореспіраторну підготовленість і меншу окружність талії.

Це правда, що деякі люди, які мають членство в спортзалі, не ходять туди регулярно, точно так же, як інші можуть бігати або їздити на велосипеді без походів на фітнес. Але дослідження підтримує ідею, що приєднання до професійного закладу може допомогти людям, які не отримують достатньо вправ самостійно. Наприклад, в залі ви можете використовувати гирі або машини опору, тоді як в житті не так багато повсякденних справ, які покращують м'язи.

Як висновок, членство в клубах може принести більше користі, ніж просто втрата ваги, що має спонукати більшу кількість людей знайти тренажерний зал або фітнес центр, що працюватиме на них.

Comments