Чому квартири в передмісті кращі за столичні?

Пошук та придбання власного житла пов’язаний з переживаннями. І хоча частіше це приємні емоції, виникає чимало труднощів. Щоб зробити той вибір, про який ви не пожалієте в наступні роки, слід чітко продумати важливі критерії. Тоді, не дивлячись на величезний вибір квартир, ви купите ту, що буде відповідати вашим потребам.

Столиця чи передмістя?

Спочатку треба вирішити, ви будете шукати житло в центрі міста чи ви здатні купити квартиру в передмісті Києва. Перший варіант вирізняється близькістю метро, роботи, торгових та розважальних центрів, столичним життям. Але другий варіант має свої переваги.

Квартири в передмісті:

  • частіше оточені затишними двориками, оскільки тут забудовники не економлять на землі;
  • значно дешевші;
  • виявляються більш комфортними, тому що при проектуванні нового району продумується вся інфраструктура до найменших дрібниць;
  • зазвичай мають більш приємний вигляд з вікна;
  • знаходяться не так далеко від столиці, всього в 5-8 км;
  • стануть вигідною інвестицією вже найближчим часом, оскільки Київ постійно розширюється.

Изображение удалено.

Інфраструктура

Кияни звикли думати, що якщо жити за містом, то людина залишається без усіх благ цивілізації – зручного транспорту, магазинів, розважальних центрів тощо. А добиратися на роботу чи возити дітей в школу щодня з віддалених мікрорайонів виявиться трудомістким заняттям.

Але якщо порівнювати новобудови в Вишневому та центр столиці, то виявиться, що в першому випадку поруч з будинком будуть і школа, і дитячий садочок, і всі потрібні магазини та аптеки з тими ж товарами, що і в Києві. При цьому забудовники ретельно продумують розміщення дитячих та спортивних майданчиків, щоб діти були завжди поблизу від дому та батьки за них не переживали.

А квартира в Гатному не виявиться більш віддаленою від потрібних вам об’єктів, оскільки поруч з селищем є станція метро, з допомогою якої навіть без власного транспорту можна доїхати до будь-якого району Києва за лічені хвилини.

А ось жителі столиці часто стикаються з такими проблемами, як зношені комунікації, старі будівлі, відсутність утеплення будинку, індивідуального опалення, погана звукоізоляція між квартирами тощо. Тут усе побудовано вже дуже давно и потребує капітального ремонту. А добиратися на роботу з одного району в інший все одно виявиться так само довго, як і з передмістя.

Ваші потреби

Але саме основне, на що слід звернути увагу при виборі нового житла – це ваші потреби. Треба визначитись з тим, чи буде в найближчому часі у вас поповнення в сім’ї, скільки кімнат для комфортного проживання потрібно всім членам сім’ї. Що для вас важливіше – вартість квартири чи її місце положення. Планування, площа житла, якість комунікацій, необхідність додаткового ремонту – все це впливає на ваш вибір. І щоб не розгубитися в величезному різноманітті пропозицій, спочатку варто вирішити, що важливо особисто для вас.

Comments

.,.,.,.