Руслана Писанка: історія видатної столичної актриси та телеведучої

Одна з найвідоміших киянок у сфері кіно та телебачення стала справжньою епохою та легендарною українською зіркою. Як Руслана Писанка потрапила у світ кіно й на телебачення та як вона побудувала успішну кар’єру, читайте у нашому матеріалі на kyiv-trend.

На шляху до успіху

Майбутня зірка народилася 1965 року в столиці, а померла у липні 2022 року закордоном. Це сталося у Німеччині, де вона перебувала на лікуванні.

До речі, Писанка народилася у сім’ї кінооператора. З дитинства вона мала пишне тіло, але взагалі не комплексувала з цього приводу.

За словами Руслани, вона завжди була у тілі. Проте вела активне життя, ходила на гуртки, спорт, любила книжки, художню школу, літературні вечори.

До речі, саме повнота допомогла кар’єрі в кіно і на ТБ.

Зніматися Руслана почала ще студенткою.

У середині 90-х акторка закінчила у Києві режисерський факультет за спеціальністю режисер телебачення.

Після закінчення вишу актриса вирішила щільно пов’язати своє життя з телебаченням та кіно. Дівчина вирішила вступати до Росії. Зокрема, до Щукінського училища. Щоправда, саме там її не прийняли через вагу. Причому екзаменаційна комісія їй прямо сказала, що їй треба схуднути. Руслана худнути не захотіла і повернулася додому, назад до рідного Києва.

У столиці актриса знімалася у різних фільмах. Проте успіх їй принесла роль відьми Горпини в історичній стрічці «Вогнем і мечем» польського режисера.

Саме завдяки цій ролі висхідна зірка стала відома і закордоном. Також Руслана знімалася у різних популярних українських телесеріалах.

До речі, саме Писанка стала першою повною ведучою українського телебачення. Вона стала засновницею бодіпозитиву, ще коли не було в ході цього слова. Руслана вела погоду, працювала на радіостанції та на телеканалі 1+1.

Також працювала провідною актрисою у реаліті-шоу “Службовий романс” на телеканалі. Її напарником був президент України В. Зеленський.

Особисте життя

Руслану вважали “сексом-символом” України. У неї були юрби шанувальників. Правда в особистому житті все було не так, як на екрані. Головною для Руслани була її кар’єра.

Телеведуча довгий час була одна після невдалих стосунків. На початку кар’єри вона зустрічалася із оператором столичного телебачення. Щоправда, стосунки у пари не склалися. За словами знайомих пари, він заздрив славі актриси. Крім того, часто її ревнував і вимагав схуднути. Тож нічого в них не вийшло. А Руслана дуже рідко згадувала про нього в інтерв’ю.

У 40 років зірка вийшла заміж за підприємця Ігоря Ісакова. Пара створила сім’ю і всі роки кохані жили у коханні та взаєморозумінні. Подружжя розлучила раптова смерть артистки.

Останній рік життя

На початку лютого 2022 року Руслана зламала ногу на сцені театру. Однак, все обійшлося, і операція пройшла успішно. Після цього вторгнення Росії в Україну змусило актрису виїхати до Німеччини. Там у зірки діагностували онкологію. Зірка боролася мовчки і практично нікому не говорила про свою проблему. Вона сподівалася, що переможе страшну недугу і разом із чоловіком будувала плани на майбутнє. Але хвороба перемогла.

За словами чоловіка Руслани, онкологію у зірки діагностували надто пізно. Усі симптоми, які з’являлися, актриса списувала на звичайну втому та стрес. Вона, навіть, уявити не могла, що хвора на рак.

Перед війною Руслана була задіяна у телевізійному проекті, за який вона дуже переживала. Також сильно похитнуло її здоров’я звістка про хворобу мами. Проте акторка продовжувала жити повним життям. Зокрема, знімалася в кіно, грала у виставах, аби всі ці проблеми були подалі.

Однак це не допомогло втекти від хвороби. Руслану поховали у Києві 21 липня 2022 року.

Comments

.,.,.,.