Чому не слід відкладати лікування зубів?

З різних причин багато жителів Києва регулярно відкладали візит до стоматолога. Така ситуація, у свою чергу, призводила до гострого зубного болю. З лікуванням зубів ніколи не варто зволікати. Адже своєчасна профілактика здебільшого допоможе не лише врятувати зуби, а й заощадити гроші. Найчастіше, чим пізніше людина звертається за допомогою до стоматологічної клініки, тим дорожче лікування та відновлення зубів. Киянам з лікуванням зубів можуть допомогти в E-Stomatology. У клініці встановлено найсучасніше стоматологічне обладнання, а професійні дантисти міста Києва працюють за унікальною програмою захисту зубів.  

Візит до клініки E-Stomatology 

Будь-який мешканець Києва, який відвідав стоматологічну клініку E-Stomatology, залишиться задоволеним лікуванням. Адже робота клініки базується на розробленій унікальній програмі, яка насамперед спрямована на захист зубів. Тобто, програма включає не тільки лікування зубів – дентальні процедури, а й цілий комплекс відновлення, корекції та живлення для подальшої підтримки всіх необхідних вітамінів і мікроелементів, які зміцнюють емаль і роблять зуби більш “довговічними”.

Головними перевагами візиту до стоматологічної клініки E-Stomatology є:

  • професійний персонал;
  • нове обладнання;
  • унікальна програма захисту зубів;
  • персональний лікар;
  • широкий перелік послуг як для дітей, так і для дорослих пацієнтів;
  • наявність діагностичного центру;
  • наявність власної стерилізаційної кімнати із трьома типами захисту.

Як часто слід відвідувати стоматолога?

Стоматолога слід відвідувати регулярно і не затягувати з лікуванням зубів, оскільки своєчасна профілактика ротової порожнини дозволяє уникнути більш важких випадків і больових відчуттів. Також своєчасне лікування зубів обійдеться набагато дешевше ніж запущений карієс, пульпіт або інші запальні процеси. На запущеній стадії лікування зубів не тільки дуже дороге, але ще й виникає ризик повної втрати зуба.

Для загального огляду стоматолога слід відвідувати один раз на півроку і, у разі виявлення будь-яких запальних процесів на початковій стадії відразу ж їх усувати.

Ті, хто боїться візиту стоматолога, слід подолати свій страх, адже стоматологія в 21 столітті дуже далеко просунулась. Вона має абсолютно всі доступні способи для того, щоб лікування зубів було комфортним та безболісним.

Comments

.,.,.,.