Кращі чохли для телефонів у Києві

Чохол є незамінною деталлю для будь-якого смартфона. Справа в тому, що чохол для телефону з принтом забезпечує гаджет не тільки стильним дизайном, але також впливає на захист пристрою від сколів, подряпин та ударів. Тому про вибір чохла варто подбати заздалегідь.

Багатофункціональність

Якщо говорити про чохли, які користуються сьогодні найбільшою популярністю, то це звичайно ті, які прикрашені різними принтами.

Варто зазначити, що такі спеціальні пристрої не лише наділені утилітарною функцією, але також надають гаджету стилю. Тим не менш, головне завдання будь-якого чохла все ж таки полягає в захисті пристрою від зовнішніх факторів, пилу, подряпин та інших пошкоджень. Ну і звичайно, чохол зможе підкреслити індивідуальність власника смартфона.

Варіанти дизайну

Загалом можна говорити про два варіанти чохлів:

  • з готовими авторськими принтами;
  • з ексклюзивним дизайном.

Перший випадок передбачає вибір принта серед запропонованих оригінальних малюнків, написів та інших зображень.

Але коли є бажання наділити свій смартфон максимальною індивідуальністю, тоді можна зважитися на оформлення чохла своїм особистим принтом.

Основним матеріалом для чохлів є еластичний та міцний силікон. Однак на ринку можна зустріти чимало пластикових, матових та глянцевих варіантів.

Спеціальна основа виготовляється із використанням спеціального складу. Потім відбувається нанесення зображення за допомогою передових друкованих технологій. Це є запорукою яскравості, насиченості кольорів та високої точності.

Найбільш популярні зображення

Сучасні пропозиції дозволяють вибрати чохол для різних моделей смартфонів.

Якщо ж говорити про те, які чохли є найбільш популярними, то це, звичайно, ті, які зображують аніме персонажів, комп’ютерні ігри, а також безліч анімалістичних і абстрактних візерунків. Не меншою популярністю користуються патріотичні зображення з українською символікою.

Про матеріали

Захисні елементи виконані переважно із прозорих та чорних матеріалів. Що стосується колірної гами, то її відтінки можуть бути різними – білими, блакитними, рожевими, зеленими і червоними.

Багато чохлів нагадують стандартні тонкі панелі, або звичайні бампери. Що стосується розмірів та функціональних вирізів, то вони відповідають конкретним моделям. Це забезпечує комфортне користування.

Малюнок наноситься на верхню частину, але в бічних гранях його, зазвичай, немає. Зображення вологостійке та не вигоряє на сонці.

Варіант для подарунка

Важливо, що чохол є не лише простим способом апгрейду власного смартфона, але також це безпрограшний варіант подарунка. Він точно приємно здивує та зможе порадувати незвичністю.

Comments

.,.,.,.