Пеллірон відгуки – як я починав успішний трейдинг з брокером Пеллірон

Виходячи з багаторічної практики торгівлі на фондових ринках, я можу сказати, що Пеллірон – найкращий брокер з виконання угод. На даний момент це єдина компанія, в якій я торгую, і більше – переказав сюди гроші з інших трьох. Як не крути, надійність понад усе. І в цьому випадку брокерська компанія спромоглася зарекомендувати себе з кращого боку. Можливо, мій відгук про Пеллірон допоможе іншим трейдерам, особливо тим, хто тільки виходить на ринок, вибрати ту компанію, якій можна довірити гроші та закріпитись у трейдингу.

Відгук про Pelliron

Безумовно, у кожного трейдера є свій стиль торгівлі, стратегії управління ризиками та й загалом своя історія. Моя історія почалася з розуміння того, що потрібно шукати інші канали для заробітку, крім основної роботи. І трейдинг у цьому сенсі обіцяв безліч можливостей для самореалізації та перспектив фінансового зростання. Тож першим кроком стало проходження навчання. З цим проблем не виникло, тому що мені вдалося знайти курси, що по-справжньому стоять, і навчатися у професійних трейдерів.

До речі, фізична особа не може самостійно купувати валюту та цінні папери на фондових ринках. Вихід на них можливий лише через посередника – брокера. А з огляду на те, що йому потрібно довірити свої гроші, хочеться з першого разу зробити правильний вибір.

Pelliron відгуки – як я вибирав і чому зупинився на цьому брокері?

При виборі фінансового партнера насамперед я звертав увагу на його репутацію в мережі, зокрема, вивчав про Пеллірон відгуки трейдерів, які ділилися своїм досвідом співпраці.

Компанія Пеллірон надає брокерські послуги з 2008 року. І за цей час змогла не лише отримати масу позитивних відгуків та авторитетних нагород, а й для багатьох відкрила світ трейдингу як можливість для збереження та перебільшення капіталу.

На підставі нашої досить тривалої роботи з брокерською компанією, я зміг для себе визначити характеристики, якими, на мій погляд, повинен мати брокер:

  • Чесність.
  • Порядніть.
  • Оперативна служба підтримки.
  • Низькі спреди.
  • Справедлива комісія.
  • Швидке виконання ордерів.

З позитивних моментів я хочу відзначити зручність укладання угод на біржі. Відбувається воно за допомогою спеціального програмного забезпечення – Торгового терміналу. Новачки оцінять можливість освоїти можливості терміналу та спробувати свої сили на практиці та відпрацювати технологію укладання угод через демо-версію. Брокер Пеллірон – відгуки від реальних клієнтів відзначають також ненав’язливу роботу компанії, яка не ставить зайвих питань і не нав’язує свою думку. Однією з небагатьох їй удалося створити комфортні умови для трейдингу та утримувати звання надійного фінансового партнера.

Брокер Пеллірон пропонує кілька цікавих програм для своїх клієнтів і на одній із них я зупинюся докладніше, оскільки впевнений, що вона зацікавить більшість трейдерів. Програма називається “Страхування Торгового Рахунку” та її суть полягає в тому, що трейдер має можливість застрахувати свій торговий рахунок від збитків. Компанія гарантує виплату суми збиткових угод у стовідсотковому обсязі.

Які поради я міг би дати трейдерам-початківцям?

По-перше, дуже важливо мати правильний моральний настрій та вчитися розробляти власні стратегії. Не ігноруйте етап навчання, читайте багато літератури, виявляйте завзятість та практикуйтеся. Що стосується поради щодо вибору фінансового партнера – мій однозначний вибір і рекомендація – це брокер Пеллірон (відгуки тут). Я раджу його не лише своїм знайомим, але також усім, хто хоче спробувати свої сили у торгівлі активами та валютою.

Comments

.,.,.,.