Parimatch: букмекер з Києва, що підкорює континенти та допомагає ЗСУ

В 2021 році букмекерська компанія Parimatch заявила про свої плани стати передовим роботодавцем в Україні, створивши найкращі умови для своїх працівників та подати приклад іншим українським компаніям. 

На сьогоднішній день це найбільший український інвестор у розвиток спорту на національному та регіональному рівнях, благодійний фонд допомоги дітям, меценат та спонсор багаточисленних спортивних проектів, а також одна з найуспішніших компаній в Україні, яка багато років тому розпочинала свою діяльність в одному з київських офісів.

Історія успіху компанії Parimatch

Компанія Parimatch була створена в Києві у далекому 1994 році, ставши першим українським букмекером. Компанія тоді ще не мала сайту і ставки приймалися готівкою в наземних пунктах.  

В 2000 році букмекер відкриває онлайн-представництво та починає прийом ставок в інтернеті. Вже за кілька років швидкий успіх дозволяє компанії розширитись на інші країни. Відкриваються офіси в Білорусі, Грузії та Молдові.

Втім, нестабільна політична ситуація в Україні стає на заваді розвитку грального бізнесу та діяльності Parimatch загалом. В 2009 році в результаті стрілянини в одному з гральних закладів Дніпропетровська, влада приймає закон про повну заборону грального бізнесу, змушуючи існуючі бізнеси перейти у підпілля. Parimatch переносить свій офіс на острів Кіпр, але не припиняє приймати ставки в Україні, як і інші букмекери. Втім, їхній діяльності незмінно погрожує закриття і переслідування з боку влади.

Неможливість легально розвиватися в Україні штовхає керівництво Parimatch на пошук нових ринків і компанія стрімко відкриває нові офіси в країнах Азії, Африки та навіть Європи. 

Перша ліцензія в Україні

В 2020 році президент В. Зеленський підписує законопроект про легалізацію букмекерського бізнесу, який стає вирішальним для українських букмекерів. Відтепер, букмекерські контори мають можливість вийти з тіні закону та продовжити вести свою діяльність офіційно, сплачуючи при цьому немалий податок у держбюджет країни. Також в результаті легалізації влада почала блокувати сайти нелегальних букмекерів, більшість з яких були російськими компаніями з нелегальним представництвом в Україні. 

Parimatch першим купує українську ліцензію в 2021 році, і розпочинає офіційну діяльність в Україні. Компанія одразу відкриває ряд благодійних проектів, спрямованих на розвиток спорту в Україні та починає спонсорувати спортивні клуби різного напрямку. 

Після повномасштабного вторгнення росії в Україну, Parimatch активно береться за гуманітарні збори на потреби Української армії, а також долучається до гуманітарних ініціатив від Сергія Притули, United24 та багатьох інших. 

Серед останніх ініціатив Parimatch: 

  • DOU, KOLO та Parimatch передали українській армії системи протидії дронам 
  • За сім місяців бренд Parimatch передав ЗСУ 3655 бронежилетів
  • З 24 лютого Parimatch надав на потреби української армії 100 автомобілів
  • Parimatch долучився до збору крові для військових, зібравши 19 літрів лише за перший день ініціативи
  • Parimatch долучився до ініціативи Олени Зеленської і допоміг придбати понад 57 реанімобілів для семи областей України

В планах – нестримний рух вперед

Компанія Parimatch не плануэ зупинятися і надалі розвиватиме свій бізнес в Україні, приймаючи активну участь у гуманітарних проектах, спрямованих на розвиток українського суспільства. Також компанія націлена на розширення свого представництва в країнах Азії та Африки, надаючи першокласний сервіс з українським клеймом якості.

Comments

.,.,.,.