Вийшов трейлер серіалу-драми “Чорнобиль”

Як стало відомо kyiv-trend.in.ua американська телекомпанія NBO спільно з британським каналом Sky презентували тизер-трейлер серіалу, сюжет якого заснований на подіях одного з найбільших екологічних лих в історії – катастрофи 1986 року в Чорнобилі. Подивитися трейлер можна на офіційному сайті HBO.

Серіал «Чорнобиль» – це драма, що розгортається на тлі ядерної аварії 1986 року, однієї з найстрашніших техногенних катастроф в історії. Її сюжет про сміливих героїв, які принесли неймовірні жертви, щоб врятувати Європу від катастрофи. В акторському складі Джаред Харріс, Стеллан Скарсгард і Емілі Уотсон.

Сюжет відображає реальні події. 26 квітня 1986 року на Чорнобильській атомній електростанції в Україні, в Радянському Союзі, стався потужний вибух, в результаті якого радіоактивні частинки потрапили в Білорусь, Росію та Україну, а також до Скандинавії і Західної Європи.

Джаред Харріс виконує роль Валерія Легасова, провідного радянського фізика-ядерника. Будучи членом команди реагування, він одним з перших усвідомив масштаби безпрецедентної катастрофи.
Стеллан Скарсгард грає радянського віце-прем’єра Бориса Щербина, якого Кремль призначає керувати урядовою комісією з питань Чорнобиля в перші години після аварії.

Емілі Уотсон грає роль Уляни Хомюк, радянського фізика-ядерника, яка вирішила розкрити таємницю того, що призвело до чорнобильської трагедії.

У драмі також знімалися: Пол Ріттер ( «Закоханий») в ролі заступника головного інженера Чорнобиля Анатолія Дятлова; Джессі Баклі ( «Чудовисько») в ролі Людмили Ігнатенко, жительки Прип’яті, дружини пожежного, який діяв в першій групі реагування; Адріан Роулінс ( «Гаррі Поттер і смертельні реліквії») в ролі головного інженера Чорнобиля Миколи Фоміна; Кон O-Нейл ( «Харлотс») в якості директора заводу Віктора Брюханова.

Прем’єра драматичного серіалу «Чорнобиль» відбудеться 6 травня поточного року на каналі HBO.
Сценаристом і продюсером драми виступив Крейг Мазін ( «Похмілля-2»).

Судячи з відгуків експертів, драма, сюжет якої, зважаючи на свою соціальну значущість, нікого не залишить байдужим, буде успішною.

«З того моменту, як Крейг Мазін розповів нам цю історію, ми були переконані, що її потрібно розповісти всім. Це історія про трагедію і спокуту », – сказала президент серіалу HBO Кері Антоліс.

«У «Чорнобилі» Крейг Мазін досяг чогось унікального – його сценарій не має рівних, він легко поєднує в собі інтуїтивні, трагічні і героїчні перспективи цієї руйнівної події», – прокоментував керуючий директор з контенту Sky Гері Дейві.

Comments

.,.,.,.