Киян запрошують зробити рекордне селфі

Як уже повідомлялося раніше, 14 лютого, у День всіх закоханих, в столиці України вперше стартував Фестиваль китайських ліхтарів.

Киянам було показано близько 30 яскравих інсталяцій: китайську колісницю, східних слонів, різні скульптури і, звичайно ж, головним символом фестивалю став традиційний китайський дракон.

За півтора місяці, тисячі киян долучилися до культури Піднебесної, розглядаючи сяючі скульптури, що втілюють кращі традиції сучасного мистецтва Китаю.

Як стало відомо kyiv-trend.in.ua, вже зовсім скоро – 31 березня – відбудеться закриття фестивалю. Повідомляється, що фінал буде грандіозним, проте всі подробиці в даний момент знаходяться під завісою таємниці. Відомо тільки, що головною подією заходу буде встановлення рекорду з наймасовішого селфі. Взяти участь запрошують усіх бажаючих.

Нагадаємо, що світовий рекорд з самого численного селфі був встановлений 16-ти річним французом Томом Біттманом у вже далекому 2015 році. Його селфі налічувало 2530 чоловік на задньому плані!

У здійсненні задуму Тому Біттману допоміг місцевий фестиваль електронної музики. Організатори дозволили йому піднятися на сцену, щоб сфотографуватися з натовпом. З технічного боку, Том використовував «риб’яче око» і палицю для селфі довжиною 3,5 м, щоб розмістити iPhone на необхідній відстані, з метою захопити всіх в кадрі.

Том Біттман відомий в світі селфі. Саме йому належить розробка селфі-додатку WoS: Wall of Selfies. Його застосунок користується успіхом у США, Індії та Бразилії. Том не приховує, що його рекорд у книзі Гіннеса був способом залучити більшу кількість інвесторів.

Що ж, залишається тільки привітати Тома з успіхом. Однак, цікаво, яким за чисельністю буде київське селфі 2019 року?

 

Comments

.,.,.,.