Голлівудська зірка похизувалася одягом від українського дизайнера

Американська модель та акторка Хлоя Морець, як виявилося, дуже шанує український стиль. kyiv-trend.in.ua  дізнавався подробиці. 

На ній рожевий піджак та стильні штани із завищеною талією. Цей образ був створений українською дизайнеркою Наталією Зінько. Американська ж акторка обрала його для фотосесії на обкладинку журналу «Gaytimes». 

Коментарів, чому саме ці речі були обрані на фотосесію, Хлоя не дає. 

До речі, вона не перша, хто вирішив вдягнути речі від українських дизайнерів. Раніше одяг у наших кравців підбирала Дженіфер Лопес. Проте, що Хлоя, що Дженіфер не одягали речі, які б показували нашу культуру. Це були просто стильні образи. 

А ось співачка Лана Дель Рей носить українську вишиванку на зустрічах з фанатами. До вподоби український одяг і Сальмі Хайєк. 

Сукню з українськими орнаментами одягнула для фотосесії у соціальні мережі ікона стилю, редактор японського глянцевого журналу моди - Анна Делло Руссо. 

Вишиванку з донецьким орнаментом одягнула Хайден Панеттьєрі. 

Речі ж української дизайнери Наталії Зінько, які обрали стилісти Хлої Морець, також користуються популярністю. Одеситка підкорила подіуми Лондонського тижня моди. Хоча жінка не одразу зрозуміла, що зможе одягати американських зірок. 

Наталія працювала в Одесі юристом, але згодом зрозуміла, що ця сфера зовсім їй не підходить. Саме тому, вона вирішила проекспериментувати та створити одежину.

Переїхавши до Лондона, жінка зрозуміла, що бути дизайнером - її покликання. Саме тому, вирішила розвиватися у цьому напрямі. Свою колаборацією з Хлоєю дуже пишається і повідомила про це всіх своїх підписників. На досягнутому зупинятися не хоче, але поки що не розповідає, з ким би ще з голлівудських зірок хотіла би співпрацювати. 

Коментарі