Сладкий ярмарок от маркета «Всі. Свої»

 

Kyiv-trend.in.ua повідомляє, що в минулі вихідні, 2-го і 3-го березня в маркеті «Всі. Свої» з розмахом пройшов ярмарок солодощів. Українські виробники привезли свою солодку продукцію. Слід підкреслити, що маркет «Всі. Свої» постійно представляє кращі українські бренди. Цього разу відвідувачам пропонували різноманітні торти, печиво, мармелад, зефір, пастилу, шоколад ручної роботи і з різноманітними наповнювачами. Крім суто кондитерської продукції, були також джеми, варення солодкі соуси в асортименті, цукати, новинка сезону, яка користується популярністю не тільки у дітей, – фруктові чипси.

Понад сто українських брендів займали два поверхи, і пригощали солоденьким. Пропонували на будь-який смак – від класичних до оригінальних і навіть експериментальних. Залучав прийшли на ярмарок і стенд «Ananas’ka», оформлений за проектом п’ятнадцятирічної кондитерші Анастасії Горкун.

Пропонували відвідувачам після солоденького промочити горло: вино, наливки, лімончело, медовуху, солодкий сидр – на всі смаки.

В рамках ярмарку функціонував фудкорт, де можна було, крім готової продукції, замовити млинці з різними начинками, чизкейки або наполеон. Готували млинці безпосередньо на очах замовників.

Організатори подбали про те, щоб батьки могли залишити дітей від двох до десяти років на кваліфікованих гувернантом або бебісітерами, а самі спокійно прогулятися по ярмарку. Був у дитячій зоні казковий лабіринт, спортивний комплекс, книги.

Однак, це ще не все. Всіх, кому сподобалося на солодкому ярмарку, а також тих, хто в минулі вихідні не дійшов до маркету, організатори запрошують 8-10 березень прийти на ярмарок дизайнерського одягу «Свій Фешн», на якому буде представлено спеціальний корнер «Ukrainian Fashion Week».

Адреса: Десятинна, 12, вхід вільний.

 

Comments

.,.,.,.