Виставка хижих екзотичних рослин в столиці

Що ми уявляємо собі, коли чуємо словосполучення «хижі рослини». Kyiv-trend.in.ua відразу згадує іронічний детектив Дарії Донцової, у якому йдеться про підмосковних багатіїв, які виявили бажання прикрасити свою новобудову екзотичними рослинами. Одного разу таке придбання зіграло з героями злий і жорстокий жарт. Але ми не про це. Є новина краща: з 28 лютого по 10 березня в торгово-розважальному центрі «Ашан Rive Gauche», що на вулиці Здолбунівській, 17, пройде виставка екзотичних хижих рослин.

Хижі рослини – це живі організми, які отримують більшість корисні речовини, захоплюючи і споживаючи тварин або найпростіших членистоногих. Вони мають листя, пристосовані для уловлювання невеликих тварин, найчастіше комах. Саме тому їх також називають комахоїдними. Потрапивши таким чином в «капкан», безхребетні розчиняється в його травному соку.

Відвідавши виставку, кияни та гості столиці побачать різноманітність рослин. Отримають консультації про особливості деяких із них. Екзоти доставлять незабутні емоції. Виставка буде корисна і колекціонерам, і ентузіастам кімнатних рослин. Організатори цього чуда представляють колекцію Dionaeas, унікальні експонати плодоядних і комахоїдних рослин. Відвідувачі побачать рідкісні сорти і види з різних куточків Землі. Але не тільки, тут представлені рослини, виведені в результаті тривалої селекції. Колекція таких незвичайних рослин немаленька, який відвідав її має можливість побачити більше двохсот видів комахоїдних хижих рослин. За таким зібранням стоїть нелегкий десятирічний труд колекціонерів.

Графік роботи – з 10:00 до 21:00.

Вхід на виставку вільний.

Вул. Здолбунівська, 17

Comments

.,.,.,.