Виставка Art United в Mandarin Plaza

Столиця України може законно похвалитися тим, що культурна і творче життя в неї не вщухає ні на день. Kyiv-trend.in.ua тиждень знайомить з новинками мистецтва і культури. Із великим задоволенням повідомляємо всім, що 22 лютого в арт-просторі Mandarin Maison відкрилася унікальна арт-виставка Art United. Свої кращі роботи представляли вісім сучасних українських художників. А також на розсуд відвідувачів виставки була представлена ​​поки єдина в своєму роді експозиція з восьми холодильників, кожен з яких творчі люди перетворили в арт-об’єкти.

Чому настільки незвичайні арт-об’єкти? Організатори та виконавці виставки спробували розширити роль мистецтва в сучасному інтер’єрі. Тому що поряд із творами мистецтва, полотнами живопису цілком може виглядати гармонійно побутової предмет, розписаний художником. І хоча звучить це дещо претензійно, присутні на відкритті виставки стверджували, що таке з’єднання на перший погляд незвичайних речей не виглядало кричущо. Більш того, така співпраця дає можливість вийти художникам на міжнародний рівень. Ті, хто пропустив відкриття виставки, можуть не турбуватися: виставка триватиме до 20 березня, майже місяць. Слід зауважити, що враження відвідувачів найпозитивніші. Учасники проекту: Олександр Верещак, Микола Маценко, Роман Мінін, Олександр Ройтбурд, Віктор Сидоренко, Олег Тістол, Василь Цаголов, Сергій Якименко.

Тому відвідати цей арт-об’єкт потрібно не лише любителям живопису. Експозиція проходить за підтримки платформи Abramovych.Art. Інформаційний партнер проекту L’Officiel Hommes Ukraine.

Місце проведення: Mandarin Maison, Mandarin Plaza, 5 поверх, вул. Басейна 6, Київ, час роботи: 10: 00-22: 00.

 

Comments

.,.,.,.