До столиці їде новий кінофестиваль!

Британське кіно є одним з найулюбленіших серед всіх поколінь. Воно буває трохи незвичним, буває абсолютно зрозумілим. Проте, треба погодитися, що в Об'єднаному королівстві вміють знімати фільми.  kyiv-trend.in.ua дізнавався, що покажуть мешканцям столиці. 

Відкриє фестиваль «Фаворитка» з Олівією Колман, Рейчел Вайс і Еммою Стоун - історична трагікомедія від Йоргоса Лантімоса, автора «Лобстера» і «Вбивства священного оленя».

Фестиваль розпочнеться вже 22 листопада. Проходити захід буде в кінотеатрі "Київ". 

Особливістю цього року буде доступність кіномарафонів для людей з інклюзією. Справа в тому, що тут продемонструють ряд короткометражних стрічок з тифлоперекладом. 

Це спеціальна адоптація, щоб кіномистецтвом могли насолоджуватися люди, які слабо бачать. Суть цього перекладу в тому, що спеціальна звукова доріжка пояснює, що у даний момент відбувається на екрані. 

Такі переклади не нав'язливі та прості. Сутність кадру передається досить лаконічно, аби людина могла зрозуміти, в якому контексті була промовлена та чи інша репліка. 

Організатори розповідають, що хочуть бути більш доступними для всіх українців. 

Цим самим цього року хочуть зруйнувати міф про те, що до кіно не можуть ходити люди з інклюзією. 

Попіклувалися тут також і про українців, які погано чують. Для комфорту глядачів на екран будуть виводитися спеціальні субтитри, які допоможуть зрозуміти глядачам з інклюзією всі репліки героїв. 

Продовжуватися кінофестиваль буде майже до кінця листопада, до 28 числа. Для всіх охочих буде додатково організований кіноклуб, де можна буде взяти участь у дискусії про жанри, акторську гру та концепцію кіно. Проте, не всі глядачі зможуть потрапити, а лише ті, хто вчасно зареєструється. 

Коментарі