У кінотеатрі Києва безкоштовно покажуть фільм «Трохи нижче неба»‎

Завтра, 22 січня, у кінотеатрі «Планета Кіно», який знаходиться у торговому центрі «River Mall», відбудеться прем’єра документального фільму в дусі патріотизму о 15:00. Кожен бажаючий зможе безкоштовно його переглянути у кінозалі №5 Cinetech+. Далі на kyiv-trend.

Сюжет розкриває реальну історію про війну, дружбу, перемоги та поразки українських солдатів, які захищали територію України. Головними героями кінострічки є 4 хлопців з 80-ї бригади: Ігор Рімар, Володимир Трух, В’ячеслав Мельник та Іван Вітішин.

Зйомки фільму тривали близько 2 років. За цей час не було жодного постановочного кадру! За словами режисерів, для всієї знімальної команди було важливо показати, що насправді відбувалося на окупованих територіях, з якими труднощами стикалися бійці, як вони діяли під час нападу супротивників та допомагали іншим солдатам.

Фільм наповнений захоплюючими сюжетами та незвичайними геройськими вчинками українських бійців. Тривалість перегляду — близько 1 години. На думку його творців, кадри реальних подій на Донбасі покажуть глядачам, як важливо цінувати свободу та залишатися відданим своїй батьківщині.

1

 

Comments

.,.,.,.