Квіти, романтика, мистецтво: у Києві відкрилася виставка «Апное Love»

 

У столиці триває виставка Оксани Брензович. При вході до галереї погляд миттєво привертають сотні яскравих, барвистих, оригінальних полотен із зображеннями природи, пейзажів та романтичних арт-об’єктів. Художниця займалася їх створенням останні 3 роки. Оцінити та надихнутися різноманітністю її творчих робіт можна у МВЦ сучасного мистецтва за адресою: Броварський проспект, 15, пише kyiv-trend.in.ua.

Кольорові та незвичайні на вигляд картини з квітами, птахами, серцями та іншими малюнками миттєво привертають увагу, викликають теплі почуття, надихають на творчі роздуми та створюють довкола романтичну атмосферу.

Художниця вирішила назвати свою нову виставку «Апное Love». У перекладі з грецької це словосполучення означає «безумовне кохання». Складається враження, ніби її картини є втіленням радості, гармонії, щастя. Вони створені виключно у світлих та яскравих кольорах, і по-різному передають красу навколишнього світу. Саме тому ними приємно милуватись довгий час усім присутнім у галереї. На думку Оксани Брензович, такі зображення завжди будуть актуальними у сучасному мистецтві.

Comments