У Києві відбудеться концерт, присвячений пам’яті автора пісні: «Як тебе не любити …»

У столиці відзначать 100-річчя від дня народження видатного поета Дмитра Луценка. Він є творцем легендарної пісні про Київ, яка у 2014 році стала гімном Києва. Щоб вшанувати його пам’ять, а також зміцнити національний дух і традиції нації, за рішенням влади було вирішено провести концерт. Про це повідомляє пресслужба Оболонської РДА. Далі на kyiv-trend.in.ua.

Захід відбудеться 15 жовтня у Міжнародному центрі культури і мистецтв Києва. Організатори обіцяють, що святкова програма буде дуже різноманітною і цікавою для глядачів. Вона є втіленням сучасної української культури і патріотизму. На концерті виступлять народні та заслужені артисти України, а також музичні колективи, наприклад, національний заслужений академічний український хор імені Григорія Верьовки, національна заслужена капела бандуристів України імені Григорія Майбороди.

автор

Присутні зможуть оцінити і насолодитися красою і різними стилями звучання народних пісень та окремих українських інструментів, а ще детальніше дізнатися про творчість і життєвий шлях Дмитра Луценка.
 

Comments

.,.,.,.