На Київщині стартували зйомки українського триллеру

Український режисер та сценарист Тарас Дроня, став переможцем Польського міжнародного кінофестивалю у Варшаві і наразі розпочалося створення нового повнометражного українського кіно,  пише 

Сценарій фільму “Дім за склом” зацікавив кінокомпанію “Директорія Кіно”, та отримавши підтримку Державного агентства України з питань кіно та кінокомпанії “Сучасне українське Кіно” розпочалися зйомки.

Як повідомляє ДержКіно України, перший знімальний день був 2 березня у селі Циблі на Київщині. Та був цікавий об’єкт, який ідеально підійшов до сценарію, – затоплена церква. Далі планують знімати в Києві та в місті Українка. 

Головну роль ділової сучасної жінки , яка має статус у суспільстві та ідеальне життя, отримала Ірина Веренич-Островська. Далі по сюжету у неї зникає донька. Пізніше вона дізнається, що донька є наркоторговцем, тому аби не зіпсувати собі репутацію, жінка вирішує самостійно її знайти. 

Завершити знімання фільму планують до кінця 2021 року. Українці побачать стрічку в прокаті восени 2022 року. 

Тарас Дроня – український кінорежисер родом із Франківщини. Розпочав цікавитися кіно ще у підлітковому віці. Перший короткометражний фільм відзняв у 2013 році. Окрім кіно, він знімає кліпи для українських музикантів: DZIDZIO, М’ята, Тетяна Котова тощо; виконує рекламні замовлення для різних брендів. 

Його кар’єра кінорежисера  набирає обертів після перемоги у 16 Міжнародному кінофестивалі “Бригантина”. Три його фільми отримали нагороди у різних номінаціях. Пізніше, після навчання у Польщі, його короткометражна стрічка “Чорногора” була відібрана до найкращих українських фільмів 2016 року. 

Також у 2016 році Тарас разом з польською режисеркою Анєлою Астрід Габрієль випустили його перший повнометражний фільм документального жанру “Коли цей вітер стихне”, який отримав перемогу в Амстердамському кінофестивалі.

Comments

.,.,.,.